منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

شمعدان مسی ميناکاری

شمعدان مسی ميناکاری
شمعدان مسی ميناکاری
شمعدان مسی ميناکاری
شمعدان مسی ميناکاری
شمعدان مسی ميناکاری
شمعدان مسی ميناکاری
شمعدان مسی ميناکاری
شمعدان مسی ميناکاری
شمعدان مسی ميناکاری
شمعدان مسی ميناکاری
شمعدان مسی ميناکاری
  • Stock: In Stock
  • Model: شمعدان میناکاری
  • SKU: 901247

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

شمعدان مسی میناکاری یکی از زیباترین آثار هنر میناکاری شده برای داخل ویترین یا روی میز ناهارخوری است. این شمعدان میناکاری شده با استفاده از ریزترین و ظریف ترین خطوط منحنی و اسلیمی تزئین شده است؛ چیزی که در نمای یک صنایع دستی، نظر هر مشتری را به خود جلب می‌کند. اگر یک یک جفت از شمعدان مسی میناکاری شده را در کنار هم قرار دهید و یک شمع داخل آنها بگذارید، جلوه بصری چشم‌ نوازی را به وجود می آورید. ظرافت های نقش و طرح هنر میناکاری اصفهان بر روی این شمعدان های میناکاری شده توصیه ناپذیر و بسیار ماهرانه است.


شمعدان مسی میناکاری به طور کلی با بستری از رنگ آبی تیره پوشیده شده است. نقش و نگارهای میناکاری شده بر روی شمعدان با استفاده از رنگ سفید و قرمز در ریزترین جزئیات رسم شده؛ نقش هایی که مهارت دست استاد میناکار را نشان می دهند. شکل ظاهری این شمعدان های مسی نیز همانند شمعدان های کلاسیک بسیار زیبا ساخته شده است. خرید شمعدان مسی میناکاری شده به عنوان یک هدیه نفیس و ارزشمند، ذوق و سلیقه شما را در صنایع دستی نشان می‌دهد.


برای هدیه تولد، مناسبت های خاص در طول سال، هدیه روز معلم و حتی هدایای سال نو می توانید یک جفت شمعدان مسی میناکاری شده خریداری کنید. همچنین این محصول می‌تواند در جایگاه هدایای مناسب برای کارمندان یک مجموعه، مناسب باشد؛ به طور مثال مدیران مدرسه می توانند شمعدان میناکاری شده را برای کادر آموزشی خود خریداری کرده و به مناسبت قدردانی در پایان سال تحصیلی به آنها هدیه بدهند.


خانم های خانه دار که به زیبایی داخل ویترین آپارتمان بسیار حساسیت دارند و یا می خواهند اپن آشپزخانه را زیباتر سازند، یک جفت شمعدان مسی میناکاری شده می تواند این نیاز هنری را برطرف سازد. این شمعدان ها در هر فضا که قرار بگیرند، زیبایی خاصی را در آنجا به وجود می آورند. بخصوص اگر یک جفت شمع به رنگ سفید یا آبی روشن در داخل آنها قرار دهید، دکوراسیون را به سبک لاکچری تغییر خواهید داد. این محصول را به صورت اینترنتی می توانید خریداری کنید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.