منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

شیرینی خوری فیروزه کوبی

شیرینی خوری فیروزه کوبی
شیرینی خوری فیروزه کوبی
شیرینی خوری فیروزه کوبی
شیرینی خوری فیروزه کوبی
شیرینی خوری فیروزه کوبی
شیرینی خوری فیروزه کوبی
شیرینی خوری فیروزه کوبی
شیرینی خوری فیروزه کوبی
شیرینی خوری فیروزه کوبی
شیرینی خوری فیروزه کوبی
شیرینی خوری فیروزه کوبی
  • Stock: In Stock
  • Model: شیرینی خوری فیروزه کوبی
  • SKU: 901690

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

ظرف شیرینی خوری فیروزه کوبی یکی از زیباترین صنایع دستی از گروه مس و فیروزه کوبی است. افرادی که به دنبال خرید صنایع دستی لاکچری هستند، این ظرف شیرینی خوری برای آنها بهترین گزینه خواهد بود. با نگاه کردن به ظاهر شیرینی خوری مس و فیروزه کوبی به جذابیت های آن پی می برید. کمتر کسی است که بتواند از ظرافت‌ ها و زیبایی ‌های این ظرف مس و فیروزه کوبی به راحتی عبور کند! ظرف شیرینی خوری فیروزه کوبی در فروشگاه صنایع دستی، مشتریان را به خود جذب می کند. خرید این محصول حتی در جایگاه بهترین هدایای تبلیغاتی هم ارزشمند است. طراحی متفاوت و جذابی برای این ظرف شیرینی خوری به کار رفته است.


ارتفاع کلی ظرف، ۲۰ سانتی متر می باشد. ظرف شیرینی خوری فیروزه کوبی از یک بشقاب پهن در قسمت بالا تشکیل شده که بر روی یک پایه به ارتفاع ۱۵ سانتی متر قرار دارند. قطر این بشقاب دایره ای شکل ۳۰ سانتی متر است و اطراف آن به صورت کنگره های برش خورده و شبکه ‌های تو خالی طراحی شده است. در حاشیه همین قسمت، سنگ های فیروزه با آرایش منظم کنار یکدیگر دیده می شوند. قسمت پایه ظرف شیرینی خوری فیروزه کوبی همین طرح سنگ های فیروزه دیده می شود. مجموعه این طرح و رنگ ها موجب شده محصول شیرینی خوری فیروزه کوبی، یک صنایع دستی منحصر به فرد باشد.


خرید ظرف شیرینی خوری فیروزه کوبی برای هدیه دادن به مناسبت های مختلف بسیار ایده آل است. حتی می توانید این ظرف را برای زیباتر کردن میز پذیرایی در سالن نشیمن خریداری کنید. قرار دادن یک ظرف شیرینی خوری بر روی اپن آشپزخانه هم دکوراسیون خانه را زیباتر می کند. اگر از ظرف شیرینی خوری فیروزه کوبی برای پذیرایی از مهمانان با شیرینی ها و خوراکی های خوشمزه استفاده کنید، احساس خوشایندی را در مخاطب به وجود خواهید آورد. شیرینی خوری فیروزه کوبی، یک صنایع دستی لوکس محسوب می شود، بنابراین با اختصاص یک هزینه مشخص می توانید آن را از طریق فروشگاه اینترنتی خریداری کنید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.