منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

شیرینی خوری مسی میناکاری

شیرینی خوری مسی میناکاری
شیرینی خوری مسی میناکاری
شیرینی خوری مسی میناکاری
شیرینی خوری مسی میناکاری
شیرینی خوری مسی میناکاری
شیرینی خوری مسی میناکاری
شیرینی خوری مسی میناکاری
شیرینی خوری مسی میناکاری
شیرینی خوری مسی میناکاری
شیرینی خوری مسی میناکاری
شیرینی خوری مسی میناکاری
  • Stock: In Stock
  • Model: شیرینی خوری میناکاری
  • SKU: 901222

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

ظرف شیرینی خوری مسی میناکاری شده یکی از زیباترین و بی نظیرترین آثار هنر مینا‌کاری است و نمادی از مهارت استاد میناکار است. این هنر اصیل ایرانی - اسلامی به همراه نقش و نگارهای منحصر به ‌فرد و رنگارنگ در یک ظرف مسی، منعکس شده و آن را تبدیل به محبوب ترین و پر فروش ترین ظرف میناکاری شده تبدیل کرده است. ایده بسیار جذابی خواهد بود اگر ظرف شیرینی خوری میناکاری شده را بر روی میز پذیرایی در سالن نشیمن قرار دهید و از آن برای پذیرایی از مهمانان استفاده کنید. احساس متفاوتی را از یک انتخاب عالی در صنایع دستی با خرید این اثر هنر میناکاری شده به وجود خواهید آورد.


ظرف شیرینی خوری مسی میناکاری شده هم برای صرف شیرینی طراحی شده است و هم می‌توانید میوه در آن قرار دهید. ابعاد و اندازه های ظرف به گونه ای است که فضای زیادی را روی میز اشغال نمی کند. اگر می خواهید سفره شب یلدا را با سلیقه و بسیار حرفه ای طراحی کنید، می توانید از این هنر اصیل در سفره استفاده کنید؛ فقط کافیست ظرف شیرینی خوری مسی میناکاری شده را که پر از شیرینی کرده‌اید، در میانه سفره قرار دهید. کنار ظرف شیرینی خوری مسی میناکاری شده می توانید از گلدان میناکاری یا بشقاب شیرینی خوری میناکاری شده نیز استفاده کنید. مجموعه این آثار هنری، جزو پرفروش ترین محصولات صنایع دستی میناکاری هستند.


بهتر است در این قسمت، اندکی درباره طرح ها و نقش هایی که بر روی ظرف شیرینی خوری مسی میناکاری شده اجرا شده است، صحبت کنیم. بدنه اصلی ظرف شیرینی خوری به صورت یک در میان با زمینه آبی و سفید به صورت پیچ و خم طراحی شده است. در این زمینه، نقش و نگارهایی به رنگ آبی تیره و قرمز مشاهده می شود. لبه ظرف شیرینی خوری مسی میناکاری شده به رنگ آبی تیره است تا کنگره ‌های ظرف‌ مسی، بهتر دیده شود. در قسمت پایین ظرف شیرینی خوری، رنگ های آبی تیره و آبی روشن را به صورت یک در میان مشاهده می کنید. برای این قسمت نیز از خطوط منحنی، بسیار حرفه‌ای و ماهرانه استفاده شده است.


ظرف شیرینی خوری مسی میناکاری شده، یک اثر هنری و در نوع خود بسیار بی نظیر است. اگر به زیبایی سالن نشیمن اهمیت می دهید یا حتی برای زیباتر کردن اپن آشپزخانه برنامه ریزی می کنید، یکی از این ظرف های شیرینی خوری می‌تواند انتخابی جسورانه باشد.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.