منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

شیرجوش مسی

شیرجوش مسی
شیرجوش مسی
شیرجوش مسی
شیرجوش مسی
شیرجوش مسی
شیرجوش مسی
شیرجوش مسی
شیرجوش مسی
شیرجوش مسی
شیرجوش مسی

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

شیرجوش مسی یک ظرف ساده با طراحی زیبا و قابلیت های کاربردی مناسب است. در هر خانه، یک ظرف مخصوص جوشاندن شیر وجود دارد. متخصصان تغذیه عقیده دارند که غذا پختن در ظروف مسی از ورود مواد یا فلزات مضر به غذا جلوگیری می کند. شاید به همین دلیل است که استفاده از ظروف مسی برای غذا پختن تا این اندازه مورد توجه قرار گرفته است. ظرف شیرجوش مسی هم به همین منظور طراحی شده است. این ظرف مسی یک قسمت حجیم دارد که شبیه یک قابلمه کوچک است، اما دهانه آن، قطر کمتری دارد. دسته شیرجوش مسی مستقیم و به حالت مورب به بدنه اصلی متصل گشته است.


با استفاده از هنر قلمزنی روی مس، فرورفتگی ها و برجستگی هایی را روی سطح بدنه ظرف شیر جوش مشاهده می کنید. این ظرف می تواند نمای آشپزخانه را زیباتر کند. شیرجوش مسی را اگر در داخل ویترین بگذارید زیبایی خود را خواهد داشت و حتی می توانید به عنوان یک ظرف تزیینی روی اجاق گاز قرار دهید. جوشاندن شیر در داخل ظرف شیرجوش مسی هیچ ضرر و زیانی ندارد. برخی از خانواده ها این کار را انجام می‌دهند و برخی دیگر ترجیح می‌دهند که از آن به عنوان یک ظرف مسی تزئینی استفاده کنند. قیمت خرید ظرف شیرجوش مسی مناسب است.


با کمترین هزینه می توانید این ظرف مسی را خریداری کنید و در آشپزخانه از آن استفاده نمایید. حتی اگر خویشاوندان یا دوستان شما به ظروف مسی علاقه دارند می‌توانید این شیرجوش مسی زیبا را برای آنها سفارش دهید. استفاده ظرف شیرجوش مسی در کنار سایر ظروف مسی نظیر بشقاب پلو خوری مسی، کاسه مسی یا تنگ و جام مسی، همگی به عنوان یک ست آشپزخانه مشتریان خاص خود را دارد و برای علاقه مندان به این هنر اصیل و بومی پیشنهاد می شوند. قیمت خرید شیرجوش مسی برای ثبت سفارش عمده هم مقرون به صرفه است و به راحتی می توانید از فروشگاه اینترنتی سفارش دهید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.