منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

شکلات خوری مس و خاتم

شکلات خوری مس و خاتم
شکلات خوری مس و خاتم
شکلات خوری مس و خاتم
شکلات خوری مس و خاتم
شکلات خوری مس و خاتم
شکلات خوری مس و خاتم
شکلات خوری مس و خاتم
شکلات خوری مس و خاتم
شکلات خوری مس و خاتم
شکلات خوری مس و خاتم
شکلات خوری مس و خاتم
  • Stock: In Stock
  • Model: شکلات خوری مس و خاتم
  • SKU: 901261

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

شکلات خوری مس و خاتم، یک اثر هنری ساده و بسیار زیبا است. این شکلات خوری می‌تواند بر روی میز سالن نشیمن قرار بگیرد و زیبایی دکوراسیون داخلی آپارتمان را دو چندان کند؛ چیزی که بیشتر خانواده ها به خرید آن فکر می کنند. این محصول شکلات خوری در کنار یک سرویس مس و خاتم برای صرف چای یا شربت می تواند هنگام پذیرایی، احساس لاکچری بودن را در شما تداعی کند. تصور کنید شکلات های رنگارنگ را در داخل شکلات خوری مس و خاتم ریخته اید و بر روی میز قرار دارند و قطعاً احساس خوشایندی هنگام مهمانی ایجاد خواهد کرد. شکل ظاهری شکلات خوری مس و خاتم به تمام انواع شکلات خوری شباهت دارد. درب ظرف، یک دستگیره بلند به صورت یک تاج دارد که می توانید به راحتی آن را بردارید یا در جای دیگر بگذارید.


نقش های به کار رفته از هنر خاتم کاری بر روی قسمت‌ های مختلف این شکلات ‌خوری به چشم می خورند. خاتم کاری که بر روی بدنه این ظرف وجود دارد، با اندازه نسبتاً بزرگ، قسمت بیشتری از ظرف را اشغال کرده است. طرح خاتم کاری در قسمت پایه شکلات خوری مس و خاتم، زیباتر شدن این محصول را موجب شده است. اگر به نمای این شکلات خوری نگاه کنید، یک ترکیب هماهنگ و جذاب را از هنر خاتم کاری بر روی سطح صیقلی و قرمز رنگ فلز مس مشاهده می کنید. اگرچه هنر خاتم کاری و بسیار ساده، با نقش و نگارهای ریز است، اما این هماهنگی موجب شده محصول شکلات خوری مس و خاتم جزو محبوب ترین صنایع دستی قرار گیرد.


اگر به خرید یک صنایع دستی لوکس اهمیت می دهید و قیمت اولیه آن برای شما زیاد مهم نیست، پیشنهاد می کنیم شکلات خوری مس و خاتم را در برنامه خود قرار دهید. محصولی که می تواند یک ابزار تزیینی برای داخل خانه باشد. همچنین برای هدیه دادن به افراد خاص، خرید این محصول یک انتخاب جسورانه خواهد بود.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.