منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

شکلات خوری مسی میناکاری

شکلات خوری مسی میناکاری
شکلات خوری مسی میناکاری
شکلات خوری مسی میناکاری
شکلات خوری مسی میناکاری
شکلات خوری مسی میناکاری
شکلات خوری مسی میناکاری
شکلات خوری مسی میناکاری
شکلات خوری مسی میناکاری
شکلات خوری مسی میناکاری
شکلات خوری مسی میناکاری
شکلات خوری مسی میناکاری
  • Stock: In Stock
  • Model: شکلات خوری میناکاری
  • SKU: 901267

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

شکلات خوری مسی میناکاری شده یکی از آثار هنری صنایع دستی اصفهان است که از سوی مشتریان، بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. این ظرف شکلات خوری با بیشترین تنوع نقش و نگارهای هنر میناکاری، جزو پرفروش ترین ظروف شکلات خوری صنایع دستی قرار گرفته است. پذیرایی کردن از مهمان ها در جشن ها و مهمانی های خانوادگی با استفاده از شکلات خوری میناکاری ، احساس متفاوتی را هم در صاحب خانه و هم در مهمان ها به وجود می آورد. ترکیب رنگ کلی این ظرف مسی میناکاری شده، به صورت آبی دیده می شود؛ در صورتی که بستر کار به رنگ سفید است.طرح و نقش میناکاری شده با ظرافت و دقت بسیار عالی در تمام قسمت های شکلات خوری مسی میناکاری شده به کار رفته است.


اگر به ظاهر این ظرف نگاه کنید، بدنه اصلی و قسمتی از درب شکلات خوری را به صورت چهارخانه های مجزا شده، تشخیص می دهید. فاصله بین هر قسمت، با خطوط آبی تیره، پر شده است. برای زیباتر شدن این خطوط، نقاط سفید رنگی را در این قسمت ها مشاهده می کنید. در هر یک از این چهارخانه ها، طرح ‌های متفاوتی در یک محدوده مشخص وجود دارد؛ این دقیقاً نقطه امتیاز و برتر بودن این شکلات خوری مسی میناکاری نسبت به سایر آثار هنر میناکاری شده می باشد.در قسمت پایه شکلات خوری مسی میناکاری به صورت یک در میان، طرح ‌های آبی و سفید را مشاهده می کنید.


برای جذاب تر شدن، ریزترین نقش های میناکاری در این ظرف هنری به رنگ قرمز و مشکی نیز به کار رفته است. برای اینکه مهارت دست استاد میناکاری را تشخیص دهید، باید از نمای نزدیک این ظرف را تماشا کنید. قرار دادن شکلات های رنگارنگ در شکلات خوری مسی میناکاری، برای پذیرایی از دوستان و مهمانان پذیرایی، یک ایده پذیرایی جذاب است. این ظرف شکلات خوری همچنین می تواند یک هدیه متفاوت برای نزدیکترین خویشاوندان باشد. این محصول را می توانید صورت اینترنتی خریداری کنید و زیبایی نمای خانه را فراهم نمایید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.