منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

سینی ملیله کاری

سینی ملیله کاری
سینی ملیله کاری
سینی ملیله کاری
سینی ملیله کاری
سینی ملیله کاری
سینی ملیله کاری
سینی ملیله کاری
سینی ملیله کاری
سینی ملیله کاری
سینی ملیله کاری

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

سینی ملیله کاری یکی از زیباترین آثار هنر صنایع دستی در حوزه ملیله کاری و نقره کاری است. این سینی با نمای جذاب و ظریف ترین طرح های ملیله کاری با مفتول های نقره، طراحی و ساخته شده است. اگر به فروشگاه صنایع دستی ملیله کاری مراجعه کنید، یک سینی ملیله کاری شده، دقیقاً همان چیزی است که نظر شما را به خود جلب می کند. نقش هایی که از کنار هم قرار گرفتن مفتول های باریک نقره در کنار یکدیگر به وجود آمده‌اند، در نوع خود منحصر به فرد و بی نظیر هستند. زیباترین دکوراسیون را در داخل ویترین خود می توانید طراحی کنید اگر سینی ملیله کاری شده را در کنار یک سرویس چای خوری ملیله کاری شده قرار دهید. این دکوراسیون بدون شک یک طراحی لاکچری خواهد بود.


خرید سینی ملیله کاری شده از هر جهت مورد پسند مشتریان و علاقه مندان به صنایع دستی، بخصوص هنر ملیله کاری قرار گرفته است. این محصول یکی از پرفروش ‌ترین محصولات ملیله کاری محسوب می‌شود. به ویژه اینکه مشتریان تمایل دارند همراه با سینی ملیله کاری شده، سرویس چای خوری یا سرویس شربت خوری ملیله کاری را نیز خریداری کنند. اگر به خرید یک هدیه فاخر و ارزشمند برای داخل دکور فکر می کنید، بدون شک یک سینی با هنر ملیله کاری برای شما ایده‌آل خواهد بود. در حاشیه های اطراف این سینی ملیله، کنگره هایی با خطوط منحنی مشاهده می کنید.


شکل کلی سینی به صورت مستطیل است که دو دسته منحنی شکل در دو طرف آن در قسمت عرض سینی قرار گرفته است. یکی دیگر از ویژگی های سینی ملیله کاری شده را متمایز از هر محصول دیگر ساخته است، این است که این سینی دارای 4 پایه با ارتفاع حدود 2 یا 3 سانتی متر است بنابراین هرگاه آن را روی میز قرار دهید، اندکی از سطح میز فاصله خواهد داشت. این نمای متفاوت، جلوه بصری سینی ملیله کاری را دوچندان کرده است.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.