منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

سینی ملیله کاری

سینی ملیله کاری
سینی ملیله کاری
سینی ملیله کاری
سینی ملیله کاری
سینی ملیله کاری
سینی ملیله کاری
سینی ملیله کاری
سینی ملیله کاری
سینی ملیله کاری
سینی ملیله کاری

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

سینی ملیله کاری با طرح مستطیل شکل و دو دسته در کنار آن، یکی از زیباترین آثار ملیله کاری محسوب می شود. زیباترین طرح و نقش ها برای ساخت این سینی مستطیل به کار گرفته شده است. پیچ و تاب های مفتول های نقره در کنار یکدیگر لحیم کاری شده‌ اند و جلوه بصری این محصول را دو چندان ساخته اند. برای افرادی که به دنبال خرید هدایای با ارزش و نفیس هستند، قطعاً سینی های ملیله کاری شده، بهترین انتخاب خواهند بود. این سینی ملیله کاری نیز در نوع خود، جلوه و جذابیت ویژه ای دارد. به طور کلی اگر نگاهی به کف سینی بیندازید، به مانند این است که از ۴ قسمت مربعی شکل تشکیل شده است. آنچه این ظرف ملیله کاری را زیباتر ساخته این است که دسته های سینی نیز به حالت ملیله هستند. در کف سینی، چهار پایه را مشاهده می کنید که استفاده از آن را بر روی میز، ساده تر کرده است.


قرار دادن سینی ملیله کاری شده روی میز پذیرایی در سالن نشیمن، جذاب ترین ایده های دکوراسیون هستند. این سینی برای پذیرایی از مهمانان بسیار ایده‌آل است. شما می‌توانید بشقاب های میوه و یا فنجان های چای و قهوه را داخل سینی قرار دهید؛ بدون آنکه نگران باشید آنها به بیرون سینی سقوط کنند. سینی ملیله کاری می تواند در گروه صنایع دستی نقره یک انتخاب متفاوت باشد.خرید سینی ملیله کاری شده برای هدیه روز مادر و یا هدیه جشن عروسی مناسب است.


همچنین وجود این سینی در سرویس جهیزیه بسیار پیشنهاد می شود. در حاشیه سینی، کنگره های کوتاه و بلند را که از مفتول های در هم پیچیده تشکیل شده مشاهده می کنید. وزن سینی ملیله کاری حدود ۱۰۸۰ گرم است. اگر از آن به عنوان یکی از اجزای سرویس چای خوری روی میز استفاده کنید، بی نظیر خواهد شد. حتی می‌توانید از این سینی زیبا برای صرف بستنی و پذیرایی از مهمانان استفاده کنید. این سینی به تنهایی جلوه بی نظیری دارد و به عنوان یکی از ابزارهای زیباتر کردن داخل ویترین نیز به کار می رود. سینی ملیله کاری را با قیمت مناسب از طریق فروشگاه اینترنتی به صورت آنلاین می توانید خرید کنید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.