منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

سینی ملیله کاری اصفهان

سینی ملیله کاری اصفهان
سینی ملیله کاری اصفهان
سینی ملیله کاری اصفهان
سینی ملیله کاری اصفهان
سینی ملیله کاری اصفهان
سینی ملیله کاری اصفهان
سینی ملیله کاری اصفهان
سینی ملیله کاری اصفهان
سینی ملیله کاری اصفهان
سینی ملیله کاری اصفهان

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

سینی ملیله کاری اصفهان یکی از زیباترین آثار هنر ملیله کاری است. این سینی ملیله کاری شده، هم جنبه تزئینی برای داخل ویترین دارد و هم می توانید از آن برای پذیرایی از مهمانان استفاده کنید. وجود سینی ملیله کاری شده بر روی میز پذیرایی در سالن نشیمن، سبک زندگی شما را نزد مهمانانتان بالاتر می برد. اگر به نمای ظاهری سینی ملیله کاری اصفهان نگاه کنید، متوجه ظرافت‌ ها و جذابیت های این هنر جذاب خواهید شد. مفتول های بسیار باریک نقره با پیچ و تاب‌ های منحصر به فرد در کنار یکدیگر لحیم کاری و قالب گیری شده اند. طرحی که برای ساخت این سینی ملیله کاری شده به کار رفته در نوع خود بی‌نظیر است. همانند این سینی ملیله کاری را کمتر در سرویس های چای خوری یا شربت خوری مشاهده کرده‌اید.


ایده جذابی خواهد بود اگر بتوانید از یک سرویس چای خوری ملیله کاری شده در کنار این سینی ملیله‌کاری استفاده کنید. جذابیت های سینی ملیله کاری اصفهان به اندازه ای است که اگر فنجان هایی از مدل ها و طرح های دیگر را داخل آن قرار دهید، از نما و جلوه بصری آن نمی ‌کاهد. در دو طرف سینی ملیله کاری اصفهان دو دسته با طراحی بسیار شکیل و زیبا قرار داده شده است تا بتوانید هنگام پذیرایی، بهتر، سینی را نگه دارید. این محصول دارای چهار پایه کوتاه، در زیر سینی، در چهار طرف آن می‌باشد. قرار دادن این سینی بر روی میز هیچ محدودیتی برای شما ایجاد نمی‌کند؛ به علاوه، طرح و نقش هایی که در محیط سینی ملیله کاری اصفهان، مستطیل شکل، قرار دارد، خود، به تنهایی به عنوان عامل طراحی دکوراسیون و زیباتر کردن میز پذیرایی محسوب می شود.


خرید سینی ملیله کاری اصفهان به عنوان یک هدیه مناسب در مناسبت های مختلف، بهترین انتخاب خواهد بود. برای این که بهترین هدیه روز مادر را خریداری کنید، پیشنهاد می‌کنیم این سینی ملیله کاری را با سایر محصولات مشابه مقایسه نمایید. قطعاً زیبایی ظاهری این سینی، شما را مجذوب خود خواهد کرد. حتی اگر به دنبال خرید یک هدیه مناسب برای منزل نو و دیدار خویشاوندان هستید، سینی ملیله کاری اصفهان، به نظر جذاب ایده آل و بسیار شیک می آید. این محصول را به صورت اینترنتی از فروشگاه می توانید خریداری نمایید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.