منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

تابلو معرق چهار قل

تابلو معرق چهار قل
تابلو معرق چهار قل
تابلو معرق چهار قل
تابلو معرق چهار قل
تابلو معرق چهار قل
تابلو معرق چهار قل
تابلو معرق چهار قل
تابلو معرق چهار قل
تابلو معرق چهار قل
تابلو معرق چهار قل

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

تابلو معرق چهار قل یک قاب چهارگوش با نوعی متفاوت از طراحی است. این قاب می تواند در جایگاه بهترین هدایای تبلیغاتی انتخاب شود. نوع طرح و رنگی که برای این محصول به کار رفته، نظر هر بیننده و مشتری را به خود جلب می کند. شما در میانه قاب می توانید رنگ های خیره کننده و درخشان از آبی فیروزه ای را مشاهده کنید؛ چیزی که با آیه های نورانی قرآن در آمیخته شده است! محصول تابلو معرق چهار قل ، یک تابلوی متفاوت با معنا و مفهوم مذهبی است. کمتر کسی است که به این تابلو علاقه مند نباشد!تابلو معرق چهار قل به شکل مربع با ابعاد و اندازه 24 سانتی متر است. چهارچوب تابلو به رنگ قهوه ای است اما از جنس pvc با طرح چوب است که برجستگی هایی را روی سطح آن مشاهده می کنید.


تابلو معرق چهار قل می تواند در جایگاه یک دیوارکوب مناسب انتخاب شود و می توان آن را در هر مکانی استفاده کرد. این تابلو روی دیوار در سالن نشیمن، اتاق مطالعه، اتاق کار شخصی شما در منزل و حتی در داخل شرکت هم خودنمایی می کند. اگر به دنبال زیباترین قاب دیوارکوب هستید که نمای آرامش بخشی داشته باشد، خرید تابلو معرق چهار قل را به شما پیشنهاد می دهیم.در میانه تابلو معرق چهار قل، چهار سوره قرآن که با "قل" شروع می شوند به صورت مارپیچ در اطراف هم نصب شده اند. نوشته ها به رنگ های سفید و سیاه است و نوع خاصی از تمایز را در این قسمت به نمایش گذاشته اند.


هرچه از زیبایی ها و ظرافت های به کار رفته در این قاب توصیف کنیم باز هم کم گفته ایم! اگر می خواهید هدایای شرکتی متفاوتی را به همکاران یا کارمندان خود بدهید، تابلو معرق چهار قل برای شما بهترین محصول است.تابلو معرق چهار قل را می توانید به عنوان هدیه تولد به دوستان و آشنایان خود بدهید و یا حتی می توانید آن را به عنوان تقدیر از مقام یا کسب رتبه هم به افراد اعطا کنید. قیمت خرید این تابلو بسیار مناسب است و در ثبت سفارش عمده، مقرون به صرفه خواهد بود. برای خرید و سفارش تابلو معرق چهار قل در تعداد دلخواه از طریق فروشگاه اینترنتی اقدام نمایید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.