منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

تابلو چوبی وان یکاد

تابلو چوبی وان یکاد
تابلو چوبی وان یکاد
تابلو چوبی وان یکاد
تابلو چوبی وان یکاد
تابلو چوبی وان یکاد
تابلو چوبی وان یکاد
تابلو چوبی وان یکاد
تابلو چوبی وان یکاد
تابلو چوبی وان یکاد
تابلو چوبی وان یکاد

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

تابلو چوبی و ان یکاد یکی از زیباترین دیوارکوب ها با مفهوم معنوی و اسلامی است. آیه شریفه "و ان یکاد" با طراحی خاصی در بستر این تابلو به کار رفته است. این قاب هنری به شکل مربع بوده و در واقع چهارچوب آن از جنس pvc با طرح چوب ساخته شده است. این قاب، جزو زیباترین صنایع دستی است که می‌توان آن را به عنوان هدایای تبلیغاتی هم ارسال کرد. طراحی منحصر به فرد نقش های هنری به همراه خط زیبای آیه "و ان یکاد" در بستر قاب، نمای تابلو و ان یکاد را زیباتر ساخته است. تمام این قطعات با ظرافت و زیبایی هر چه تمام تر با تکنولوژی برش لیزری ایجاد شده‌اند.


در قسمت بالا سمت چپ تابلو چوبی و ان یکاد، شما یک تکه برش خورده به رنگ کرمی روشن را می بینید که روی یک بستر نارنجی مایل به قهوه ای قرار گرفته است و نمادی از خطوط منحنی را نشان می دهد. در قسمت بالا سمت راست تابلو چوبی و ان یکاد، کلمه "و ان یکاد" و آیه "بسم الله الرحمن الرحیم" را با خط درشت مشاهده می کنید. متن کامل آیه و ان یکاد در دو قطعه مختلف با خط زیبا به رنگ کرمی روشن برش خورده و در میانه تابلو نصب شده است. در قسمت پایین تابلو هم نقوشی را مشاهده می کنید که شبیه به معماری مساجد اسلامی طراحی شده است.


مجموعه این عوامل موجب گشته تابلو چوبی و ان یکاد جزو زیباترین و پرفروشترین محصولات دیوارکوب شناخته شود. تابلو چوبی و ان یکاد را می‌توانید برای زیباتر کردن محل کار خود خریداری کنید. نصب این تابلو در اتاق مطالعه هم فضای متفاوتی را ایجاد می‌کند. حتی می‌توانید تابلو چوبی و ان یکاد را هدیه بدهید. این محصول برای هدیه روز معلم یا هدایای خاص برای کارمندان شرکت، انتخاب مناسبی است. برای ثبت سفارش عمده می توانید از فروشگاه اینترنتی اقدام کنید. قیمت خرید تابلو چوبی و ان یکاد به تعداد زیاد، مقرون به صرفه خواهد بود.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.