منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

تابلو میناکاری

تابلو میناکاری
تابلو میناکاری
تابلو میناکاری
تابلو میناکاری
تابلو میناکاری
تابلو میناکاری
تابلو میناکاری
تابلو میناکاری
تابلو میناکاری
تابلو میناکاری

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

تابلو میناکاری یکی از زیباترین تابلوهای دیوارکوب است که در نگاه اول در جایگاه هدایای تبلیغاتی و هدایای شرکتی می توان آن را انتخاب کرد. در میانه این تابلوی میناکاری شده، یک بشقاب میناکاری را با ظریف ترین و زیباترین طرح و نقش ها مشاهده می کنید. از رنگ‌های آبی تیره، آبی فیروزه‌ای و قرمز در کنار رنگ سفید بر روی این بشقاب میناکاری شده استفاده شده است. این تابلو میناکاری در هر مکان که نصب شود، جلوه خاصی را به نمایش می گذارد. می توانید آن را داخل ویترین قرار دهید یا بر روی دیوار نصب کنید و حتی می‌توانید قاب را بر روی یک پایه روی میز کار خود در داخل شرکت بگذارید. این تابلو میناکاری، فضای زیادی اشغال نمی کند و با هر دکوراسیونی در آپارتمان یا محل ‌کار سازگاری دارد.


این تابلو میناکاری به شکل مربع است و از چوب قهوه ای تشکیل شده که برجستگی هایی را روی آن مشاهده می کنید. خرید تابلوهای میناکاری نظیر این مدل محصول به عنوان هدایای تبلیغاتی خاص برای مراسم مختلف نظیر روز معلم، تقدیر و تشکر از اساتید دانشگاه‌ها یا جایزه دادن به برگزیدگان مسابقات بسیار مورد توجه قرار دارد. بشقاب میناکاری شده در قسمت حاشیه به رنگ آبی تیره است که نقش و نگارهای روی آن، خطوط اسلیمی باریک به رنگ سفید هستند. در مرکز بشقاب، دایره بزرگی به رنگ آبی فیروزه ای می بینید که نقش‌ های داخل و خارج آن شبیه به گلبرگ های باز یک گل می باشد.


در سایر قسمت ها نقش هایی از گل های ریز به رنگ قرمز و آبی را می بینید. مجموعه این رنگ ها نمای بشقاب را در داخل تابلو میناکاری دو چندان زیباتر ساخته است. برای تغییر دکوراسیون داخلی اتاق شخصی خود یا دکوراسیون اتاق خواب یا سالن نشیمن می توانید تابلو میناکاری را خریداری کنید. قیمت این تابلو مناسب است و بشقاب داخل آن قطر ۳۰ سانتی متر دارد. این محصول را به عنوان یک اثر هنری ماندگار از هنرمندان اصفهانی در منزل خود داشته باشید. برای خرید می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی اقدام کنید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.