منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

تابلو معرق وان یکاد

تابلو معرق وان یکاد
تابلو معرق وان یکاد
تابلو معرق وان یکاد
تابلو معرق وان یکاد
تابلو معرق وان یکاد
تابلو معرق وان یکاد
تابلو معرق وان یکاد
تابلو معرق وان یکاد
تابلو معرق وان یکاد
تابلو معرق وان یکاد

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

تابلو معرق وان یکاد یکی از زیباترین تابلوهای دیوارکوب هنری است که می تواند یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی هم محسوب شود. این قاب به شکل مربع است و رنگ آن قهوه ای بوده، طرحی شبیه به چوب دارد اما در واقع از جنس pvc مقاوم ساخته شده است. این قاب را می توانید در محل کار، داخل دفتر خود در شرکت و حتی در منزل نصب کنید. بهترین مکان برای نصب تابلو معرق وان یکاد روی دیوار در سالن نشیمن، اتاق مطالعه یا ورودی آپارتمان است. طراحی متفاوتی برای نمای این قاب دیوارکوب در نظر گرفته شده است. زمینه قاب به رنگ مشکی است و آیه شریفه "و ان یکاد" را در میانه تابلو مشاهده می کنید.


این آیه به رنگ شیری مایل به سفید روی چوب، برش خورده است و تقریباً روی یک زمینه آبی فیروزه ای قرار گرفته است. این ترکیب رنگ روی زمینه سیاه رنگ تابلو معرق وان یکاد، این محصول را بسیار زیباتر ساخته است. با خرید تابلو معرق وان یکاد می توانید نوعی از قاب دیوارکوب را تهیه کنید که جنبه معنوی و مذهبی دارد. اکثر افراد به مفهوم این آیه برای محافظت اعتقاد دارند و بنابراین وسایل تزئینی زیادی را می توانید پیدا کنید که به این شیوه از آنها استفاده می شود. تابلو معرق وان یکاد را می توانید به عنوان بهترین هدیه تولد به دوستان خود بدهید. همچنین خرید این تابلو برای هدیه روز معلم و یا تقدیر از افرادی که در مسابقات یا جشنواره ها هم برنده شده اند، ایده بسیار کاربردی و ایده آل است.


قیمت خرید تابلو معرق وان یکاد، مناسب است. بنابراین مدیران شرکت ها یا کسب و کارها و حتی مدیران واحدهای آموزشی و مدارس که می خواهند به مناسبت های مختلف، هدایایی را به کارمندان خود بدهند، می توانند تابلو معرق وان یکاد را در تعداد عمده خریداری کرده و به این ترتیب در بودجه خرید هم صرفه جویی کنند. اگر شما هم می خواهید این تابلو را در منزل خود داشته باشید بهتر است از طریق فروشگاه اینترنتی اقدام نمایید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.