منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

تخته نرد خاتم و مینیاتور

تخته نرد خاتم و مینیاتور
تخته نرد خاتم و مینیاتور
تخته نرد خاتم و مینیاتور
تخته نرد خاتم و مینیاتور
تخته نرد خاتم و مینیاتور
تخته نرد خاتم و مینیاتور
تخته نرد خاتم و مینیاتور
تخته نرد خاتم و مینیاتور
تخته نرد خاتم و مینیاتور
تخته نرد خاتم و مینیاتور

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

تخته نرد خاتم و مینیاتور یکی از صنایع دستی معروف و محبوب از هنرمندان اصفهان است. نمای این تخته هنری، ترکیبی از هنر زیبای خاتم کاری و مینیاتورکاری اصفهان را به نمایش می گذارد؛ چیزی که در نمای اول اوج شکوه و خلاقیت هنر را نشان می دهد. همانطور که می دانید، تخته ‌نرد، یک ورزش ذهنی شبیه شطرنج است و در سراسر جهان نه تنها برای سرگرمی استفاده می ‌شود، بلکه برای مسابقات رسمی و جهانی هم به کار می رود.تخته نرد خاتم و مینیاتور بسیار زیبا طراحی شده است، طرح و نقش های هنر خاتم کاری را در تمام قسمت ‌های این تخته مشاهده می کنید.


مجموعه ‌ای از چند ضلعی های منتظم با اندازه بسیار ریز در کنار هم قالب ‌گیری شده است و این محصول هنری را با جلوه بصری فوق العاده ایجاد نموده است. قسمت دیگری از تخته نرد خاتم و مینیاتور، هنر مینیاتورکاری است. مینیاتورکاری، هنر اصیل هنرمندان اصفهان محسوب می شود و آن چنان زیبا و چشم نواز است که نظر هر مشتری را روی تمام محصولات مینیاتور به خود جلب می کند. نقش و نگارهای مینیاتور شامل نقش های گل و مرغ و نقش سوارکاران شکارچی و یا افراد مختلف است که به صورت آدمک های مینیاتوری روی محصولات هنری ایجاد می شوند


. تخته نرد خاتم و مینیاتور ترکیبی از دو هنر جذاب مینیاتورکاری و خاتم کاری است و تنوع رنگ و طرح روی این تخته به چشم می خورد. اگر به دنبال صنایع دستی با ارزش بالا و جلوه بصری فوق العاده هستید، بدون در نظر گرفتن قیمت محصول، این تخته نرد خاتم و مینیاتور را به شما پیشنهاد می دهیم. مهره‌های بازی این تخته هنری هم از طرح خاتم کاری بهره گرفته است؛ مهره هایی که به صورت دایره هایی طراحی شده اند و برای بازی کردن استفاده می شوند.


قرار دادن تخته نرد خاتم و مینیاتور کنار سالن پذیرایی روی یک میز، یک نمای لاکچری را ایجاد می‌ کند که می‌ تواند در زیباتر کردن دکوراسیون داخلی بسیار موثر باشد. برای خرید و سفارش صنایع دستی تخته نرد خاتم و مینیاتور و هدیه دادن به مخاطب خود از طریق فروشگاه اینترنتی اقدام کنید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.