منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

تندیس بته جقه میناکاری

تندیس بته جقه میناکاری
تندیس بته جقه میناکاری
تندیس بته جقه میناکاری
تندیس بته جقه میناکاری
تندیس بته جقه میناکاری
تندیس بته جقه میناکاری
تندیس بته جقه میناکاری
تندیس بته جقه میناکاری
تندیس بته جقه میناکاری
تندیس بته جقه میناکاری
تندیس بته جقه میناکاری
  • Stock: In Stock
  • Model: تندیس میناکاری
  • SKU: 901339

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

یکی از زیباترین هدایای تبلیغاتی که ویژه شرکت ها و سازمان های بزرگ و معتبر طراحی شده است، تندیس بته جقه میناکاری شده می ‌باشد. زیبایی و طراحی این محصول بسیار منحصر به فرد و متفاوت است. طرح بته جقه، نمادی از طرح ها و نقش های تذهیب و یادگاری از هنر داستانی ایرانی محسوب می شود. همانند طرح های بته جقه را معمولاً از روی نقشه های فرش مشاهده می کنید. طرح بته جقه که در تندیس بته جقه میناکاری شده به کار رفته از هر نظر چشم ‌نواز و بسیار زیبا است. اگر به نمای ظاهری این تندیس میناکاری نگاه کنید، در حقیقت، دو طرح بته جقه را که در همدیگر فرورفته اند می بینید. طرح بته جقه اصلی که طرح میناکاری شده روی آن وجود دارد به رنگ قهوه ای تیره می باشد و حاشیه آن با چوب قهوه ای روشن تزیین شده است.


طرح دوم بته جقه در جهت معکوس مدل طرح اول، روی پایه مکعب مستطیل شکل نصب شده است؛ این طرح، در کنار طرح اصلی و به صورت شبکه های برش خورده از چند ضلعی های منتظم وجود دارد. وجود دو طرح بته جقه با ابعاد مختلف و مدل های متفاوت بر روی پایه تندیس بته جقه میناکاری شده، این محصول را به یکی از پرفروش ترین تندیس های تبلیغاتی تبدیل کرده است. اگر شما هم به دنبال خرید تندیس های شرکتی، هدایای تبلیغاتی شرکتی و یا هدایای برای مناسبت های خاص هستید، قطعاً این تندیس میناکاری شده بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.


خرید تندیس بته جقه میناکاری شده از هر نظر برای شرکت های بزرگ، هم جلوه بی نظیری دارد و هم چنین مقرون به صرفه است؛ بنابراین بدون دغدغه خاطر می توان برای ثبت سفارش عمده این تندیس اقدام نمود. زیباترین طرح های میناکاری، مجموعه ای از خطوط اسلیمی، گل ها و برگ های رنگارنگ بر روی بستر این تندیس در قسمت میناکاری شده در تندیس بته جقه میناکاری مشاهده می شود.


برای شرکت هایی که تمایل دارند نام شرکت و لوگوی خود را بر روی تندیس بته جقه میناکاری سفارش دهند، قبل از خرید عمده باید با کارشناس فروش ثبت کنند تا هماهنگی های لازم انجام گیرد. این محصول قابل سفارش به صورت جزئی و عمده از طریق وب سایت فروشگاهی می باشد.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.