منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

بقچه ترمه هاشمی طرح چهل نگار

بقچه ترمه هاشمی طرح چهل نگار
بقچه ترمه هاشمی طرح چهل نگار
بقچه ترمه هاشمی طرح چهل نگار
بقچه ترمه هاشمی طرح چهل نگار
بقچه ترمه هاشمی طرح چهل نگار
بقچه ترمه هاشمی طرح چهل نگار
بقچه ترمه هاشمی طرح چهل نگار
بقچه ترمه هاشمی طرح چهل نگار
بقچه ترمه هاشمی طرح چهل نگار
بقچه ترمه هاشمی طرح چهل نگار
بقچه ترمه هاشمی طرح چهل نگار
بقچه ترمه هاشمی طرح چهل نگار

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

بقچه ترمه هاشمی طرح چهل نگار یک پارچه ترمه به شکل مربع و با اندازه ۱۰۰ سانتی متر است. این بقچه ترمه کاربردهای زیادی در گروه صنایع دستی دارد. هم می توان از آن برای تزیین آپارتمان در قسمت های مختلف در سالن پذیرایی استفاده کرد و هم به عنوان یک بقچه صنایع دستی برای پیچیدن لباس‌های هدایای خاص مورد استفاده قرار داد. پارچه های ترمه بسیار ارزشمند و شناخته شده هستند. جایگاه رومیزی ترمه در خانواده های اصیل شناخته شده است. به خصوص خانواده های بومی اصفهان این بقچه های ترمه را در خانه خود دارند. در قدیم از بقچه ترمه برای هدیه دادن به زوج های جوان یا هدیه نامزدی استفاده می‌شد. اکنون هم علاوه بر این کاربرد می‌توان از نمای زیبای بقچه ترمه هاشمی طرح چهل نگار برای تزیین خانه استفاده کرد.


بقچه ترمه هاشمی طرح چهل نگار جزو صنایع دستی زیباست که می‌تواند در جایگاه هدایای تبلیغاتی انتخاب شود. طرح و نقش های به کار رفته در سراسر این بقچه ترمه، مجموعه ای از هنر بومی اصفهان را به نمایش می‌گذارد. طرح بته جقه، خطوط اسلیمی باریک و ضخیم، گل ها و برگ ها به صورت یک شاهکار هنری در تمام قسمت‌های محصول بقچه ترمه هاشمی طرح چهل نگار به چشم می‌خورند. رنگ های آبی روشن، کرمی روشن را در زمینه این پارچه ترمه مشاهده می کنید. نقش و رنگ ها از رنگ قرمز، قهوه‌ای و آبی تیره تشکیل شده اند. از رومیزی ترمه برای هدایای تبلیغاتی اصفهان استفاده می گردد.تمام این طراحی به طرز هنرمندانه‌ای در محصول بقچه ترمه هاشمی طرح چهل نگار به کار رفته و آن را به پرفروش‌ترین پارچه ترمه تبدیل کرده است.


اگر به صنایع دستی پارچه ترمه علاقه مند هستید، در کنار رومیزی های ترمه می توانید از بقچه ترمه هاشمی طرح چهل نگار استفاده کنید. اگر علاقه مند هستید که لباس های خاص یا برخی از لوازم خاص در داخل کمد شخصی خود را داخل باغچه زیبا بپیچید، این محصول برای شما مناسب است. همچنین می توانید آن را خریداری کرده و به دوستان و خویشاوندان خود هدیه بدهید. خانواده هایی که تصمیم دارند هدایای خاص یا لباس مخصوص برای مراسم ازدواج به خانه عروس و داماد بفرستند می‌توانند پارچه بقچه ترمه هاشمی طرح چهل نگار را خریداری کنند. نمای این پارچه، جذاب و منحصر به فرد است و نظر مخاطب را به خود جلب می کند.


خرید بقچه ترمه هاشمی طرح چهل نگار برای هدایای شرکتی و سازمانی در روزهای نزدیک به مراسم سال نو و عید نوروز تقریباً تمام شرکت‌ های کوچک و بزرگ به دنبال خرید هدایای تبلیغاتی صنایع دستی هستند. برخی از مجموعه ها هزینه مشخصی را برای خرید صنایع دستی اختصاص می ‌دهند. یکی از این محصولات، بقچه ترمه هاشمی طرح چهل نگار است. آن دسته از مدیرانی که به حفظ اعتبار و شهرت خود بسیار اهمیت می دهند می ‌توانند هدایای تبلیغاتی را از گروه صنایع دستی میناکاری، خاتم کاری و پارچه های ترمه انتخاب کنند.


خرید و ارسال بقچه ترمه هاشمی طرح چهل نگار برای مشتریان خاص یا افراد مهم، نمایانگر شخصیت و سلیقه مدیران شرکت محسوب می شود. به این ترتیب می ‌توان انتظار داشت که این محصول بسیار فروش باشد. برای خرید بقچه ترمه هاشمی طرح چهل نگار در تعداد دلخواه با قیمت مناسب می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی اقدام کنید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.