منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

رومیزی ترمه هاشمی طرح کیامهر

رومیزی ترمه هاشمی طرح کیامهر
رومیزی ترمه هاشمی طرح کیامهر
رومیزی ترمه هاشمی طرح کیامهر
رومیزی ترمه هاشمی طرح کیامهر
رومیزی ترمه هاشمی طرح کیامهر
رومیزی ترمه هاشمی طرح کیامهر
رومیزی ترمه هاشمی طرح کیامهر
رومیزی ترمه هاشمی طرح کیامهر
رومیزی ترمه هاشمی طرح کیامهر
رومیزی ترمه هاشمی طرح کیامهر

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

رومیزی ترمه هاشمی طرح کیامهر یکی از زیباترین پارچه های ترمه با ترکیب رنگ فوق العاده است. تمام نقش و طرح های یک هنر اصیل ایرانی را بر روی این پارچه ترمه هاشمی می بینید. معروف ترین طرح پارچه ترمه یعنی بته جقه در تمام قسمت‌ های این رومیزی ترمه هاشمی طرح کیامهر در حاشیه ها، گوشه ها و مرکز آن دیده می شود. خرید این رومیزی ترمه برای هدایای تبلیغاتی بسیار ارزشمند است. اندازه رومیزی 100 سانتی متر است و به شکل مربع می باشد. برای میزهای کوچک و بزرگ از این رومیزی زیبا و هنری می توان استفاده کرد. خانواده هایی که از میزهای پذیرایی کوچک در قسمت‌های مختلف سالن پذیرایی خود استفاده می‌کنند با خرید رومیزی ترمه هاشمی طرح کیامهر می‌توانند نمای روی میزها را زیباتر جلوه دهند.


طرح و نقش های منحصر به فرد و بسیار جذاب بر روی پارچه رومیزی ترمه هاشمی طرح کیامهر به کار رفته اند. ترکیب رنگ این محصول، قهوه ای، قرمز، سبز، آبی، زرد، کرمی روشن، نارنجی، سفید و مشکی است. این رنگ ها در تمام قسمت های پارچه رومیزی ترمه هاشمی به چشم می خورند. آنچه موجب زیباتر شدن نمای این پارچه ترمه شده است، رعایت یک فاکتور تقارن در گوشه ها، مرکز و اضلاع می باشد. همان طرحی را که در قسمت چپ یا بالای پارچه رومیزی ترمه هاشمی طرح کیامهر می بینید در قسمت های راست و پایین آن هم دیده می شود. یک مربع متقارن را در این محصول مشاهده می کنید.


برای خانواده هایی که به دکوراسیون داخل منزل بسیار اهمیت می‌دهند، رومیزی ترمه هاشمی طرح کیامهر بهترین انتخاب است. حتی می توانید این پارچه زیبا را روی اپن آشپزخانه پهن کنید و روی آن را با گلدان‌های صنایع دستی تزیین نمایید. بهترین ترکیب گلدان تزیینی برای این پارچه ترمه، صنایع دستی مس و فیروزه کوبی می باشد. جذابیت های بصری پارچه رومیزی ترمه هاشمی طرح کیامهر به اندازه‌ای است که می‌توانید آن را به هر مناسبتی هدیه بدهید. اگر سلیقه و ذوق هنری داشته باشید از رومیزی ترمه هاشمی طرح کیامهر به عنوان ابزار مناسب در چیدن سفره هفت سین یا سفره شب یلدا بهره می گیرید. همانطور که می‌بینید کاربردهای تزئینی و دکوراسیون با استفاده از این رومیزی ترمه زیبا امکان پذیر است.


خرید رومیزی ترمه هاشمی طرح کیامهر برای هدایای تبلیغاتی سال نو یکی از کارهایی که شرکت ها در نزدیکی سال نو برای آن برنامه‌ریزی می‌کنند، خرید بهترین هدایای تبلیغاتی و سازمانی در تعداد انبوه است. رومیزی ترمه هاشمی طرح کیامهر یکی از صنایع دستی پرطرفدار برای هدایای شرکتی برای مراسم سال نو محسوب می شود. آن دسته از مدیران شرکت هایی که به دنبال صنایع دستی ارزشمند و ماندگار هستند، درباره خرید پارچه های ترمه، بهتر برنامه ریزی می کنند. این پارچه ها در کنار گلدان های میناکاری شده بسیار پرفروش هستند.


خرید رومیزی ترمه هاشمی طرح کیامهر برای هدایای تبلیغاتی جهت ارسال به مشتریان و شرکای کاری بسیار ایده آل است و سفارش انبوه آن از نظر قیمت مقرون به صرفه خواهد بود. با هدیه دادن این پارچه ترمه زیبا، یک صنایع دستی ماندگار و اصیل را به مخاطب خود می دهید؛ چیزی که سال های سال برای او به یادگار باقی خواهد ماند. برای خرید رومیزی ترمه هاشمی طرح کیامهر از طریق فروشگاه اینترنتی اقدام کنید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.