منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

قاب اسماء الله

قاب اسماء الله
قاب اسماء الله
قاب اسماء الله
قاب اسماء الله
قاب اسماء الله
قاب اسماء الله
قاب اسماء الله
قاب اسماء الله
قاب اسماء الله
قاب اسماء الله

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

قاب اسماء الله یک محصول پرفروش و محبوب در میان مشتریان است. تقریباً اکثر مشتریانی که به دنبال خرید قاب های دینی و مذهبی هستند به سمت خرید این تابلوی منحصربه فرد جذب می شوند. این تابلوی زیبا می تواند در جایگاه بهترین هدایای تبلیغاتی معرفی شود. ابعاد و اندازه های قاب به گونه ای است که به راحتی می توانید آن را در هر مکانی نصب کنید. تابلو اسماء الله انتخاب عالی برای دفتر کار در داخل شرکت محسوب می شود. چه چیزی از این بهتر است که اسامی مقدس خداوند را در کنار خود در کسب و کارتان داشته باشید. اگر شما هم به دنبال قاب های دیوارکوب خاص و متفاوت هستید، قاب اسماء الله را پیشنهاد می دهیم.


نمای کلی این قاب، مستطیلی است و رنگ های قهوه ای و زرد را در طراحی آن مشاهده می کنید.در قسمت بالایی قاب اسماء الله، آیه شریف بسم الله الرحمن الرحیم دیده می شود و در میانه آن، کلمه مقدس "الله" وجود دارد. در اطراف این کلمه هم می توانید اسماء خداوند را به راحتی ببینید. اگر این قاب را در محل کار نصب کنید به نوعی محافظ شما خواهد بود. از طرفی دیگر می توانید قاب اسماء الله را در اتاق کار خود در منزل یا اتاق مطالعه هم نصب کنید.قاب اسماء الله، بهترین هدیه در مناسبت های مختلف است.


برای هدیه تولد، هدیه روز معلم، هدیه برای شرکت در مسابقات قرآنی یا هنری و همچنین به عنوان هدایای شرکتی در سال نو، می توانید این تابلوی زیبا را خریداری کنید. این قاب می تواند برای مناسبت های مذهبی خاص در طول سال، مانند مراسم ماه محرم یا ماه رمضان هم انتخاب شود. قیمت خرید قاب اسماء الله، مناسب در نظر گرفته شده تا مشتریان بتوانند با هر بودجه مالی، به صورت عمده یا تکی، این محصول را خریداری کنند. برای سفارش می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی اقدام نمایید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.