منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

قاب مینا کاری

قاب مینا کاری
قاب مینا کاری
قاب مینا کاری
قاب مینا کاری
قاب مینا کاری
قاب مینا کاری
قاب مینا کاری
قاب مینا کاری
قاب مینا کاری
قاب مینا کاری

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

یکی دیگر از محصولاتی که در گروه دیوارکوب ها و قاب هنری قرار می گیرد، قاب میناکاری است. این قاب در برگیرنده سه عدد بشقاب میناکاری شده با ابعاد و اندازه های متفاوت است. به ترتیب اندازه ها، این آثار میناکاری از کوچک متوسط تا بزرگ تغییر پیدا می کند. هر سه اثر به ترتیب سایز در داخل قاب میناکاری قرار گرفته اند. چهارچوب قاب به رنگ قهوه ای تیره است. اگر چه ظاهری قاب میناکاری بسیار ساده می باشد، اما یکی از متداول ترین و پرفروش ترین قاب های هنری در گروه قاب های میناکاری شده محسوب می‌شود. کاربردهای این تابلو میناکاری بسیار زیاد است. از این محصول می توان برای تزیین دیوارهای داخل خانه مسکونی، اتاق خواب یا اتاق مطالعه استفاده کرد. همچنین می توانید این قاب را بر روی دیوار داخل دفتر کار، قرار داده و دکوراسیون محیط را به طرز متفاوتی طراحی کنید.


سه بشقاب میناکاری که در قاب میناکاری قرار گرفته اند از رنگ ‌های آبی و سفید تشکیل شده اند. نقش و نگارهایی به رنگ سفید و قرمز در قسمت‌ های مختلف همه این قطعات مشاهده می‌شود. طرح ها و نقش های میناکاری برای این اثر هنری بسیار ظریف و پر ازدحام است. برای اینکه زیبایی های این محصول را بهتر کنید، پیشنهاد می کنیم یک عدد از قاب میناکاری را در داخل خانه نصب کنید و از نمای آن لذت ببرید.


قیمت خرید قاب میناکاری با این ابعاد و اندازه مقرون به صرفه است، بنابراین می توان به عنوان هدیه روز تولد، هدیه روز معلم و حتی هدایای تبلیغاتی و شرکتی انتخاب کنید. اگر ثبت سفارش عمده داشته باشید از نظر بودجه اولیه برای شما بسیار مناسب تر خواهد شد. برخی تمایل دارند قاب ‌های هنری را در سالن نشیمن نصب کنند و برخی دیگر از آن در ورودی آپارتمان خود استفاده می‌کنند. در هر صورت، قاب میناکاری تمام انتظارات را برآورده می سازد و با همه سلیقه ها سازگار است. کمتر کسی است که به خرید آثار هنری میناکاری علاقه نداشته باشد. اگرچه قیمت این آثار گران است، اما قاب میناکاری شده با معمولاً قیمت مناسب به مشتری ارائه می شود.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.