منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

آجیل خوری مس و پرداز

آجیل خوری مس و پرداز
آجیل خوری مس و پرداز
آجیل خوری مس و پرداز
آجیل خوری مس و پرداز
آجیل خوری مس و پرداز
آجیل خوری مس و پرداز
آجیل خوری مس و پرداز
آجیل خوری مس و پرداز
آجیل خوری مس و پرداز
آجیل خوری مس و پرداز
آجیل خوری مس و پرداز
  • Stock: In Stock
  • Model: آجیل خوری مس و پرداز
  • Weight: 1.00kg
  • SKU: 901285

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

ظرف آجیل خوری مس و پرداز، یکی از صنایع دستی منحصر به فرد است که با ظاهری متفاوت، شبیه به آنچه در آثار باستانی دیده ‌ایم، طراحی شده است. بدون شک، زیبایی ‌های بصری این ظرف آجیل خوری آن چنان هنرمندانه طراحی شده که در نگاه اول، نظر شما را به خود جلب می کند و بدون توجه به هر هنر دیگری، ترجیح می دهید یکی از این ظرف ها را خریداری کنید. برای شما تفاوتی نمی کند ظرف ظرف آجیل خوری مس و پرداز را بر روی میز سالن نشیمن قرار دهید یا بر روی اپن آشپزخانه؛ آنچه در این اثر هنری شما را مجذوب خود می کند، نقش و نگارهای هنرمندانه از میناکاری است که بر روی سطوح مسی درخشان و براق کار شده و محصولی کاملاً متفاوت از آنچه می شناسیم را ارائه داده است.


علاوه بر ترکیب هنر میناکاری بر روی سطوح مسی، آنچه موجب زیباتر شدن و فاخرتر شدن این ظرف ظرف آجیل خوری مس و پرداز شده است، نقشی است که در قسمت فوقانی ظرف آجیل خوری به کار رفته است. با نگاه به این ظرف آجیل خوری، متوجه ظرافت های هنری استادان میناکار خواهید شد. قسمت بالای ظرف آجیل خوری در بخش لبه ظرف به صورت کنگره هایی، برشکاری شده است تا ظرف مسی، شبیه به یک ظرف ارزشمند تاریخی تبدیل شود. در توصیف دیگر می توان نمای بالایی ظرف آجیل خوری مس و پرداز را شبیه به یک تاج پادشاهی دانست؛ چیزی که در هر نظر، بر ارزش و جذابیت این صنایع دستی می افزاید.


اگر به دنبال خرید یکی از آثار هنری مس و میناکاری هستید و در میان صدها محصول جذاب، تردید دارید، بدون شک خرید ظرف آجیل خوری مس و پرداز می‌تواند یکی از ۵ انتخاب اول شما باشد. این ظرف در کنار گلدان مسی و میناکاری و همچنین ظرف شکلات خوری مس و میناکاری دارای ارزش و جایگاه قابل توجه است. بهتر است این ظرف آجیل خوری را برای پذیرایی بر روی میز قرار دهید. همچنین برای تزیین میز شب یلدا و میز سال نو می توانید خوراکی های خوشمزه نظیر انواع آجیل را داخل آن بریزید و از زیبایی آن لذت ببرید. این محصول را در تعداد دلخواه به صورت اینترنتی سفارش دهید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.