بشقاب میناکاری مسي و ظروف مسي میناکاری شده اصفهان يكي از هنرهاي اصيل ايراني است كه امروزه به عنوان دكوراسيون و در برخي مواقع به عنوان ظرف سرو از آن استفاده مي شود و در اندازه هاي متنوعي از كوچك تا بزرگ عرضه مي شود و شركت صنايع دستي بازار هدیه بهترين اين نوع ظروف را در فروشگاه هاي آنلاين و فيزيكي خود عرضه مي كند. بشقاب میناکاری و ظروف میناکاری مسي يكي از ارزنده ترين هنرهاي دستي ايراني است كه امروزه در هر محل كار و منزلي به عنوان دكوراسيون از آن استفاده مي شود. ظروف مسي میناکاری شده اصفهان نيز جزء همين مقوله است و شما مي توانيد اين وسايل ميناكاري شده را از شركت صنايع دستي بازار .اصفهان خريداري كرده و استفاده كنيد. از بشقاب ميناكاري شده مي توانيد در دكوراسيون منزل خود استفاده كنيد

تماس با واحد فروش: 09019277512


بشقاب میناکاری 

اين نوع بشقاب ها در اندازه هاي كوچك و بزرگي در انواع و اقسام فروشگاه آنلاين صنايع دستي و به خصوص بازار هدیه و با قيمت مناسبي عرضه مي شود كه همه خريداران و مشتريان مي توانند آن را خريداري كرده و استفاده كنند. اندازه هاي متفاوت بشقاب میناکاری مسي به گونه اي است كه مطابق سلايق مشتريان ساخته و عرضه مي شود. بشقاب میناکاری مسي، بهترين براي دكوراسيون های شیک و سنتی بشمار می رود.اين بشقاب براي تزئين و دكوراسيون و به خصوص آشپزخانه بهترين بوده و شما مي توانيد آن را در پارتيشن بندي هاي منزل خود استفاده كنيد. طرح هاي مختلفي روي اين بشقاب با قلم سفيد اجرا مي شود. طرح هاي مختلفي روي بشقاب هاي مسي و نقره و طلاكوب اجرا مي شود. رنگ هاي آبي، سبز و قرمز متداول ترين بشقاب هاي میناکاری مسي هستند كه امروزه در هر منزلي مي درخشند و باعث زيبا ديده شدن محل مي شوند. بشقاب ميناكاري .يكي از هنرهاي اصيل ايراني است 


بهترین میناکاری

هنر غني ساخت و عرضه بشقاب میناکاری مسي سابقه بس طولاني و ديرينه اي در تاريخ ايران زمين و به خصوص اصفهان دارد و در اين هنر است كه بشقاب هاي مسي، نقره اي و طلاكوبي شكل داده و به هنردوستان عرضه مي شود. با تركيب نمك، اسيد فلز در دماي بسيار زياد بالا مي توان رنگ هاي مينا را ايجاد كرده و بعد از آن جهت رنگ آميزي و ايجاد طرح روي بشقاب استفاده كرد. به تدريج و به مرور زمان هنرمندان بر آن شدند كه بشقاب هاي میناکاری مسي و ظروف مسي میناکاری شده اصفهان را در ساير رنگ ها ايجاد كرده و به مردم عرضه كنند كه با استقبال مردم و هنردوستان مواجه شد و به همين دليل است كه امروزه اين نوع بشقاب ها در رنگ و اندازه هاي گوناگوني به مردم عرضه مي شود. 


ساخت بشقاب میناکاری

مواد شیمیایی مانند اکسید قلع در برخی رنگ ها استفاده می شود. اين ماده باعث شفاف ديده شدن طرح ها و رنگ ها در هنر ميناكاري مي شود و به همين دليل است كه هنرمند در ابتدا، اكسيد قلع را درست كرده و با نمك در دماي بالا تركيب مي كند و رنگ هاي مينا را بدست مي آورد. تك فروشي و فروش عمده بشقاب میناکاری مسي و ظروف مسي میناکاری شده اصفهانشركت صنايع دستي بازار هدیه در توليد و عرضه اين نوع دست برتر را دارد و در اين زمينه تخصص و تجربه خود را به مردم و هنردوستان به خوبي و با قدرت نشان داده و شما مي توانيد هر يك از اين محصولات را به صورت تك فروشي يا عمده فروشي خريداري كرده و استفاده كنيد. 


بشقاب میناکاری مسي و ظروف مسي میناکاری شده اصفهان يكي از هنرهاي اصيل ايراني است كه امروزه به عنوان دكوراسيون و در برخي مواقع به عنوان ظرف سرو از آن استفاده مي شود و در اندازه هاي متنوعي از كوچك تا بزرگ عرضه مي شود و شركت صنايع دستي بازار هدیه بهترين اين نوع ظروف را در فروشگاه هاي آنلاين و فيزيكي خود عرضه مي كند.