منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

بشقاب پلوخوری مسی

بشقاب پلوخوری مسی
بشقاب پلوخوری مسی
بشقاب پلوخوری مسی
بشقاب پلوخوری مسی
بشقاب پلوخوری مسی
بشقاب پلوخوری مسی
بشقاب پلوخوری مسی
بشقاب پلوخوری مسی
بشقاب پلوخوری مسی
بشقاب پلوخوری مسی

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

بشقاب پلوخوری مسی یکی از زیباترین صنایع دستی از گروه ظروف مسی است. این بشقاب هم جنبه تزئینی برای داخل ویترین دارد و هم می توانید به عنوان ظرف غذا خوردن از آن استفاده کنید. قطر این بشقاب مسی زیبا، ۲۴ سانتی متر است و یک هدیه عالی برای تمام خانه های سنتی اصفهان به شمار می رود. تمام خانواده های اصفهانی حتماً یکی از ظروف مسی را در خانه خود دارند. غذا خوردن در ظروف مسی نظیر این بشقاب پلوخوری مسی می‌تواند به نوعی با سالم از غذا خوردن در ارتباط باشد. دور از انتظار نیست که این محصول مورد توجه خانواده های سنتی قرار بگیرد. برای ساخت این بشقاب مسی از هنر قلم زنی روی ظروف مسی استفاده شده است.


نقش و نگارهایی از حیوانات، گل، برگ و پرندگان را در کف این بشقاب پلوخوری مسی مشاهده می کنید؛ چیزی که به صورت نقش برجسته قابل دیدن است. اطراف این بشقاب مسی برجستگی ها و فرورفتگی هایی وجود دارد و لبه بشقاب به سمت بالا متمایل گشته است. قرار دادن بشقاب پلوخوری مسی روی اپن آشپزخانه و تزیین اطراف آن با کاسه و بشقاب مسی، یک نمای کلاسیک و سنتی شبیه خانه های قدیمی را بازسازی می کند. حتی می توانید این بشقاب مسی زیبا را داخل ویترین آشپزخانه قرار دهید


. اگر به مراسم شب یلدا، چیدن سفره شب یلدا و سفره هفت سین بسیار اهمیت می دهید، می توانید بشقاب پلوخوری مسی را به عنوان ظرف مخصوص سیب های قرمز در سفره بگذارید. زیبایی های این بشقاب مسی به اندازه‌ای است که حتی به تنهایی هم جلوه بصری خود را نمایش می دهند. این بشقاب مسی را می توانید به عناوین مختلف به مخاطب خود هدیه بدهید. قیمت خرید بشقاب، مناسب است و نیاز به بودجه اولیه زیادی ندارد. از آنجایی که ظروف مسی اصفهان شهرت خاصی دارند و طراحی ویژه و هنری برای آن به کار می رود، بشقاب پلوخوری مسی هم در همین جایگاه از ارزش بالایی برخوردار است. برای خرید این محصول در تعداد دلخواه می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی سفارش دهید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.