منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

تابلو اسکراچ چهار قل

تابلو اسکراچ چهار قل
تابلو اسکراچ چهار قل
تابلو اسکراچ چهار قل
تابلو اسکراچ چهار قل
تابلو اسکراچ چهار قل
تابلو اسکراچ چهار قل
تابلو اسکراچ چهار قل
تابلو اسکراچ چهار قل
تابلو اسکراچ چهار قل
تابلو اسکراچ چهار قل

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

تابلو اسکراچ چهار قل یک قاب زیبا به شکل مربع است که چهارچوب قهوه ای تیره داشته و در میانه آن می توانید سوره های چهار قل را که به رنگ سفید کار شده است مشاهده کنید. این سوره ها با ظرافت و زیبایی هرچه تمام در وسط این تابلوی هنری خود نمایی می کنند. در وسط تابلو اسکراچ چهار قل، یک فضای دایره ای شکل می بینید که در واقع، سوره ها در میان این قسمت وجود دارند؛ اطراف این دایره را نقش و نگارهایی از خطوط باریک و گل ها و برگ ها پر کرده است. اگر به خرید بهترین هدایای تبلیغاتی اصفهان با معنا و مفهوم مذهبی فکر می کنید، تابلو اسکراچ چهار قل را به شما پیشنهاد می دهیم.


خرید تابلو اسکراچ چهار قل برای هدیه دادن به مناسبت های خاص در طول سال، بسیار ایده آل است. این قاب را می توانید به راحتی در نقش یک دیوارکوب زیبا در هر مکان نصب کنید. بدون شک، قاب های دیوارکوب صنایع دستی که آیه های قرآنی روی آن وجود دارند از هر جهت ارزشمند هستند. با هدیه دادن تابلو اسکراچ چهار قل به مخاطب خود، محصولی ماندگار به او می دهید که برای همیشه در خاطر او خواهد ماند.نصب تابلو اسکراچ چهار قل روی دیوار در سالن مطالعه، محل کار یا اتاق شخصی شما می تواند آرامش خاصی را در فضا ایجاد کند.


برخی علاقه مند هستند که چند قاب با معنا و مفهوم دینی و مذهبی را در کنار یکدیگر نصب کنند؛ درست شبیه به یک مجموعه کلکسیون روی دیوار. محصول تابلو اسکراچ چهار قل هم می تواند یکی از این دیوارکوب ها باشد. قیمت خرید این تابلوی صنایع دستی بسیار مناسب است و اگر بخواهید که سفارش عمده را ثبت کنید، مقرون به صرفه خواهد بود. برای خرید تابلو اسکراچ چهار قل می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی اقدام نمایید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.