منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

تابلو معرق آیت الکرسی

تابلو معرق آیت الکرسی
تابلو معرق آیت الکرسی
تابلو معرق آیت الکرسی
تابلو معرق آیت الکرسی
تابلو معرق آیت الکرسی
تابلو معرق آیت الکرسی
تابلو معرق آیت الکرسی
تابلو معرق آیت الکرسی
تابلو معرق آیت الکرسی
تابلو معرق آیت الکرسی

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

تابلو معرق آیت الکرسی یکی از زیباترین تابلوهای دیوارکوب است که از ترکیب متفاوت رنگ مشکی و آبی فیروزه ای بهره گرفته است. این تابلو می تواند جزو هدایای تبلیغاتی برای شرکت های کوچک و بزرگ هم قرار بگیرد. این قاب مستطیل شکل از جنس pvc ساخته شده و علاوه بر اینکه مقاوم است، نمای زیبایی را هم در فضا ایجاد می کند. این قاب را می توانید در هر مکان قرار دهید. نصب تابلو معرق آیت الکرسی در سالن نشیمن، محیط خوشایندی را به وجود می آورد و شاید هم ترجیح می‌دهید که این تابلو را در محل کار خود نصب کنید. در هر صورت به دلیل اینکه در بستر قاب، یک سطح آبی رنگ به کار رفته است، درخشندگی خاصی را می‌تواند به نمایش بگذارد.


بخشی از آیه شریفه آیت الکرسی در میانه تابلو معرق آیت الکرسی به چشم می خورد که به رنگ کرمی روشن، نارنجی و طلایی به کار رفته است. ابعاد و اندازه این تابلو، آن را برای نصب در هر مکانی مناسب ساخته است. می توانید تابلو معرق آیت الکرسی را در اتاق شخصی خود نصب کنید و از حس آرامش بخشی که ایجاد می‌کند لذت ببرید.


قیمت خرید تابلو معرق آیت الکرسی هم مناسب در نظر گرفته شده تا مشتریان با هر بودجه مالی بتوانند آن را خریداری کنند. هدیه دادن این تابلو از نظر معنا و مفهوم مذهبی، ارزشمند است و نمای زیبایی دارد و به هر فردی که هدیه بدهید، یک اثر هنری و صنایع دستی ماندگار به او داده اید.


حتی تابلو معرق آیت الکرسی را می‌توانید روی طاقچه خانه بگذارید. اگر دوستان صمیمی دارید و برای شما بسیار عزیز هستند می توانید این قاب مذهبی را در مناسبت‌ های مختلف به آن‌ها هدیه بدهید. تابلو معرق آیت الکرسی در جایگاه بهترین هدایای سال نو یا هدایای که به مناسبت موفقیت های خاص تهیه می شوند، حائز اهمیت است. برای ثبت سفارش عمده یا خرید جزئی با فروشگاه اینترنتی تماس بگیرید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.