منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

قاب معرق آیت الکرسی

قاب معرق آیت الکرسی
قاب معرق آیت الکرسی
قاب معرق آیت الکرسی
قاب معرق آیت الکرسی
قاب معرق آیت الکرسی
قاب معرق آیت الکرسی
قاب معرق آیت الکرسی
قاب معرق آیت الکرسی
قاب معرق آیت الکرسی
قاب معرق آیت الکرسی

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

قاب معرق آیت الکرسی یک تابلوی زیبا به شکل مستطیل است که آن را به صورت عمودی می توانید در هر مکانی که تمایل داشته باشید نصب کنید. این تابلوی زیبا زمینه مشکی دارد اما طرح و نقشی که در میانه آن دیده می شود به رنگ آبی فیروزه ای می باشد. در میانه این تابلوی زیبا با مفهوم مذهبی و معنوی، آیه شریفه آیت الکرسی را مشاهده می کنید که به رنگ طلایی، قهوه ای روشن و نارنجی از جنس چوب ام دی اف برش خورده ساخته شده است. خرید تابلو معرق آیت الکرسی در جایگاه هدایای تبلیغاتی و هدایای شرکتی برای مناسبت های مختلف توصیه می شود. این نوع طراحی، قاب معرق آیت الکرسی را به یکی از زیباترین دیوارکوب ها برای محل کار هم تبدیل کرده است.


اگر به این عقیده دارید که قبل از شروع به کار یک آیه از قرآن را تلاوت کنید، بهتر است قاب معرق آیت الکرسی را برای محل کسب و کار خود خریداری کنید. این قاب در نوع خود، زیبا و منحصر به فرد طراحی شده است. همچنین قاب معرق آیت الکرسی برای نصب در آپارتمان ها زیباتر کردن دیوار در سالن نشیمن، بسیار ایده آل است. حتی می توانید آن را در اتاق شخصی خود نصب کنید. این تابلوی صنایع دستی به اندازه‌ای ارزشمند است که آن را به هر مناسبت در طول سال می توانید هدیه بدهید. اگر قرار است مسابقات یا جشنواره های قرآنی و مذهبی یا کتابخوانی برگزار کنید، خرید قاب معرق آیت الکرسی برای برندگان یک پیشنهاد متفاوت خواهد بود.


برای آن دسته از مدیران کسب و کارها، مدیران مدرسه یا ریاست دانشگاه که می خواهند برای کارمندان آموزشی و کادر اجرایی خود هدایای نفیس و ماندگار بخرند، قاب معرق آیت الکرسی را پیشنهاد می کنیم. این هدیه حتی به عنوان روز معلم هم گرانبها و نفیس است. قیمت خرید این تابلوی هنری مناسب است و به راحتی می توانید برای ثبت سفارش عمده اقدام کنید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.