منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

قاب چوبی وان یکاد

قاب چوبی وان یکاد
قاب چوبی وان یکاد
قاب چوبی وان یکاد
قاب چوبی وان یکاد
قاب چوبی وان یکاد
قاب چوبی وان یکاد
قاب چوبی وان یکاد
قاب چوبی وان یکاد
قاب چوبی وان یکاد
قاب چوبی وان یکاد

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

قاب چوبی و ان یکاد یک قاب زیبا با طراحی متفاوت است که نظر هر مشتری را به خود جلب می کند. این قاب که ارزش مذهبی و تزئینی دارد، یک قاب مستطیل شکل به رنگ قهوه ای تیره است که نقش و نگارهای داخل آن به رنگ سفید و نارنجی طراحی شده است. تابلو و ان یکاد در گروه دیوارکوب با مفهوم مذهبی جزو محبوبترین و پرفروشترین قاب های هدایای تبلیغاتی محسوب می شود. آیه شریفه "و ان یکاد" به رنگ سفید با زیبایی هرچه تمام تر در داخل بستر قاب، خودنمایی می کند. نقش و طرح هایی هم به رنگ نارنجی تیره برای زیبا تر شدن این قاب به کار رفته اند. مجموعه این سه رنگ، یعنی قهوه ای، نارنجی و سفید در کنار یکدیگر یک تمایز جذاب را به وجود آورده است.


نصب کردن این قاب در هر مکان می‌تواند فضای آن قسمت را تغییر دهد. قاب چوبی و ان یکاد بهترین انتخاب برای ورودی یا راهروهای آپارتمان و شرکت های خصوصی محسوب می شوند. قیمت خرید قاب چوبی و ان یکاد بسیار مناسب است. شما با هزینه اندک، یک قاب زیبا با معنا و مفهوم مذهبی را در اختیار خواهید داشت. از طرفی هم می‌توانید این قاب را در تعداد دلخواه سفارش دهید. اگر مدیران مدارس، دانشگاه ها یا آموزشگاه ها می خواهند هدیه ای ماندگار به کارمندان خود بدهند، بدون شک قاب چوبی و ان یکاد جزو انتخاب های برتر آنها قرار خواهد گرفت.


از آنجایی که این قاب، فضای زیادی را روی دیوار اشغال نمی کند، به راحتی می توانید از نمای آن لذت ببرید. حتی می توانید قاب چوبی و ان یکاد را روی یک پایه چوبی در داخل ویترین قرار دهید. اگر به مفاهیم مذهبی در سال نو اعتقاد دارید می توانید قاب چوبی و ان یکاد را در سفره هفت سین بگذارید. خرید این قاب از هر نظر زیبا و مقرون به صرفه است. برای ثبت سفارش عمده با کارشناسان فروش تماس حاصل کنید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.