منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

قاب بشقاب مینا کاری

قاب بشقاب مینا کاری
قاب بشقاب مینا کاری
قاب بشقاب مینا کاری
قاب بشقاب مینا کاری
قاب بشقاب مینا کاری
قاب بشقاب مینا کاری
قاب بشقاب مینا کاری
قاب بشقاب مینا کاری
قاب بشقاب مینا کاری
قاب بشقاب مینا کاری

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

قاب بشقاب میناکاری شده یکی دیگر از آثار هنر میناکاری است که شکل ظاهری دیوارهای خانه یا محل کار را زیباتر می کند. این قاب هنری از یک چهار چوب قهوه ای رنگ با سطح برجسته تشکیل شده است. سه عدد بشقاب میناکاری شده با اندازه های کوچک، متوسط و نسبتاً بزرگ در داخل قاب میناکاری وجود دارند. این بشقاب های میناکاری شده در سه رنگ آبی تیره، آبی روشن و سفید هستند. طرح کلی اجرا شده در کف بشقاب ها به صورت یک گل کامل است. نقش و نگارهای بسیار ظریف و زیبا بر روی بشقاب های میناکاری به چشم می‌خورند. خطوط اسلیمی به رنگ سفید و آبی تیره، سطح قاب ها را پر کرده است. این چنین ظرافت هایی در داخل یک چهار چوب قهوه ای رنگ، محصول قاب بشقاب میناکاری شده را به پرفروش ترین و محبوب ترین محصول دیوارکوب تبدیل کرده است.


اگر شما هم به دنبال خرید یکی از قاب ‌های هنری هستید تا اتاق شخصی خود را زیباتر کنید، این محصول را به شما پیشنهاد می دهیم.قاب بشقاب میناکاری شده برای هدیه به صمیمی ترین دوستان، یک انتخاب هنری و ارزشمند خواهد بود. برای هر مناسبتی که در طول سال نیاز به خرید بهترین کادو داشته باشید، می توانید از زیبایی و جذابیت قاب های میناکاری شده بهره بگیرید. قاب بشقاب میناکاری در داخل آپارتمان بر روی دیوار، دکوراسیون داخلی سالن نشیمن را بسیار تغییر می دهد و می توانید آن را در داخل دفتر کار خود نصب کنید.


قیمت خرید قاب بشقاب میناکاری شده بسیار مناسب است. اگر مدیران شرکت ها بخواهند هدایای تبلیغاتی سال نو به همکاران کاری خود بدهند، می ‌توانند این محصول را به صورت عمده سفارش دهند. قاب هنری میناکاری در کنار هنر چوب، در داخل این قاب زیبا خودنمایی می کنند. علاوه بر این که می توانید این قاب را روی دیوار نصب کنید، از طرفی دیگر امکان قرار دادن قاب بشقاب میناکاری شده در داخل ویترین نیز وجود دارد. این قاب را می توانید به صورت افقی داخل ویترین بگذارید و حتی دو عدد گلدان میناکاری شده را در دو سمت آن قرار دهید. چیدمان داخل ویترین به سلیقه شما بستگی دارد؛ اما وجود این قاب می تواند ایده های جدید را برای خانه شما نمایان کند.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.