منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

بشقاب میناکاری قاب دار

بشقاب میناکاری قاب دار
بشقاب میناکاری قاب دار
بشقاب میناکاری قاب دار
بشقاب میناکاری قاب دار
بشقاب میناکاری قاب دار
بشقاب میناکاری قاب دار
بشقاب میناکاری قاب دار
بشقاب میناکاری قاب دار
بشقاب میناکاری قاب دار
بشقاب میناکاری قاب دار
بشقاب میناکاری قاب دار
  • Stock: In Stock
  • Model: تابلو میناکاری
  • SKU: 901357

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

بشقاب میناکاری قاب دار یکی از زیباترین آثار صنایع دستی میناکاری است که در داخل یک قاب قرار گرفته یک محصول صنایع دستی بی نظیر و بسیار جذاب را به وجود آورده است. یک بشقاب میناکاری شده که با چندین رنگ تزئین شده و زیباترین نقش ها و طرح های میناکاری بر روی آن به کار رفته است و در داخل یک قاب مربعی شکل به رنگ سیاه قرار گرفته است. زیبایی ها و ظرافت ‌های هنر میناکاری را در داخل این قاب چوبی مشاهده می کنید. بشقاب میناکاری قاب دار به صورت گل با گلبرگ های باز دیده می ‌شود. در داخل قاب، قسمت‌های مختلفی شبیه به گلبرگ های گل با ابعاد کوچکتر طراحی شده است که مرز بین هر قسمت با رنگ آبی تیره متمایز گشته؛ حاشیه بشقاب میناکاری به رنگ آبی تیره است و در ردیف های بعدی، زمینه سفید، آبی روشن، آبی سورمه ای و مجدداً سفید را مشاهده می کنید.


مرکز بشقاب میناکاری قاب دار نیز به رنگ آبی تیره نقاشی شده است. خطوط باریک و درشت به همراه طرح هایی از گل ها و همچنین نقاط با رنگ های مختلف بر روی این زمینه های رنگی کشیده شده‌اند. طرح و نقش بشقاب میناکاری قاب دار در نوع خود بی‌نظیر است. اگر به دنبال خرید قاب های هنری هستید، این قاب میناکاری شده برای شما در انتخاب های اول قرار می‌گیرد.


آن دسته از شرکت ها به خرید هدایای تبلیغاتی ارزشمند و نفیس اهمیت می دهند، به بشقاب میناکاری قاب دار نیاز خواهند داشت. خرید این قاب هنری برای هدیه تولد بسیار مناسب است؛ چرا که قیمت آن بودجه مشتری سازگاری دارد. آنچه موجب زیباتر شدن این قاب میناکاری، شده است، شبکه های برش خورده از چوب ام دی است که در داخل قاب اطراف بشقاب میناکاری را احاطه کرده است. دانش آموزان و دانشجویان می توانند بشقاب میناکاری قاب دار را برای تشکر از زحمات معلم و استاد خود، هدیه بدهند. این محصول را در تعداد دلخواه می توانید از فروشگاه اینترنتی خریداری کنید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.