منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

قاب میناکاری خورشیدی

قاب میناکاری خورشیدی
قاب میناکاری خورشیدی
قاب میناکاری خورشیدی
قاب میناکاری خورشیدی
قاب میناکاری خورشیدی
قاب میناکاری خورشیدی
قاب میناکاری خورشیدی
قاب میناکاری خورشیدی
قاب میناکاری خورشیدی
قاب میناکاری خورشیدی
قاب میناکاری خورشیدی
  • Stock: In Stock
  • Model: تابلو میناکاری
  • SKU: 901305

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

قاب میناکاری خورشیدی یکی از زیباترین قاب های دیوارکوب و تزیینی برای دفتر کار یا منزل مسکونی است. این قاب منحصر به فرد از هر جهت با انواع قاب های میناکاری شده که تاکنون می شناختید، تفاوت دارد. ذوق و سلیقه هنری استاد میناکار در کنار یک طراحی متفاوت از قاب تزئینی جمع شده است و این اثر هنری را به یکی از ارزشمندترین قاب های میناکاری شده تبدیل نموده است. اگر به دنبال خرید هدیه لاکچری و تکرارنشدنی هستید، پیشنهاد می‌کنیم قاب میناکاری خورشیدی را خریداری کنید. زیباترین طرح و نقش ها برای تابلو میناکاری خورشیدی به کار گرفته شده است. همان طور که از نام این محصول برمی‌آید، شکل کلی قاب به صورت پرتوهای خورشید می ‌باشد.


اطراف این قاب را چوب های برش خورده ام دی اف به رنگ قهوه ای تیره احاطه کرده‌اند و اثر هنری میناکاری خورشیدی، در مرکز این قاب به چشم می‌خورد. رنگ آبی روشن و تیره برای نقاشی این قاب هنری به کار رفته است و نقش و نگارهایی به رنگ سفید را روی آن مشاهده می کنید. قاب میناکاری خورشیدی در حقیقت، یک نقش برجسته از هنر میناکاری را به نمایش می گذارد. تمام این قاب میناکاری خورشیدی شامل قاب میناکاری و بستر چوب ام دی اف به صورت یک مجموعه شبیه به خورشید، در کف قاب مربعی شکل نصب شده اند. قاب اصلی به رنگ قهوه ای تیره است و روی سطح کلی کار، شیشه وجود دارد.


درخشندگی و جذابیت این قاب هنری به اندازه ای است که می توانید با اطمینان خاطر آن را به عنوان یک هدیه تبلیغاتی مناسب خریداری کنید. طرح و نقش های به کار رفته روی قاب میناکاری خورشیدی نمایانگر ظرافت ‌ها و ذوق هنری، نمادی از یک اثر اسلامی و بومی هستند. خرید این اثر میناکاری شده، هم برای داخل آپارتمان زیبا خواهد بود و هم می‌تواند دکوراسیون دفتر کار در شرکت را تغییر دهد. استفاده از این قاب میناکاری شده در کنار قاب بشقاب میناکاری شده روی دیوار، یک مجموعه هنری نفیس را به نمایش می گذارد.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.