منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

قندان پایه دار میناکاری

قندان پایه دار میناکاری
قندان پایه دار میناکاری
قندان پایه دار میناکاری
قندان پایه دار میناکاری
قندان پایه دار میناکاری
قندان پایه دار میناکاری
قندان پایه دار میناکاری
قندان پایه دار میناکاری
قندان پایه دار میناکاری
قندان پایه دار میناکاری
قندان پایه دار میناکاری
  • Stock: In Stock
  • Model: قندان میناکاری
  • SKU: 901220

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

قندان پایه دار میناکاری، یک محصول زیبا و بی نظیر، نمادی از هنر اصیل ایرانی و اسلامی است. هر یک از آثار میناکاری شده در جایگاه خود، بی نظیر هستند اما اینکه استاد میناکار، ذوق و سلیقه و مهارت دست خود را در چه جهتی به کار گیرد تا طرح و نقش های بی نظیر را بر روی ظروف مسی به وجود آورد، خود، یک دنیای پیچیده و شگفت انگیز است! اگر به قندان پایه دار میناکاری شده نگاه کنید، دقیقاً مفهوم این جمله را متوجه خواهید شد. نقش هایی که از پایه قندان به سمت بالا پیچ خورده اند و به صورت یک در میان تکرار شده اند، دقیقاً همان چیزی است که محصول قندان میناکاری را به یک محصول بی نظیر، پرطرفدار، محبوب و پرفروش تبدیل کرده است.


خرید قندان پایه دار میناکاری شده نه ‌تنها برای تزیین در داخل ویترین خانه ها مناسب است، بلکه می توانید آن را بر روی میز پذیرایی در سالن نشیمن قرار دهید و تغییر زیبایی را در دکوراسیون داخلی به وجود آورید. اگر از نمای دور به این قندان نگاه کنید، شاید در نظر شما یک شکلات خوری یا شیرینی خوری به نظر آید اما در حقیقت، این چنین نیست! مهارت استاد میناکار و ترکیب صحیح رنگ ها، این عظمت و شکوه را در محصول قندان پایه دار میناکاری شده به وجود آورده است.


برای طراحی قندان پایه دار میناکاری شده از ترکیبی از رنگ‌های آبی روشن، آبی تیره، سفید و قرمز استفاده شده است. درب قندان، قسمت مشخصی برای برداشتن و گذاشتن بر روی بدنه قندان دارد و به رنگ آبی تیره طراحی شده است. بدنه قندان از نقش و نگارهای پیچ و تاب دار تشکیل شده است که یک در میان به صورت آبی روشن و سفید، مشاهده می شوند. پایه قندان نیز از آبی تیره و آبی روشن طراحی شده و خطوط منحنی و پیچ و تاب هایی به رنگ های سفید و آبی بر روی آن مشاهده می شود. اگر به دنبال خرید یک محصول هنر میناکاری شده با طرح های ظریف و زیبا هستید، خرید قندان پایه دار میناکاری شده را به شما پیشنهاد می کنیم.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.