منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

پارچ میناکاری شده

پارچ میناکاری شده
پارچ میناکاری شده
پارچ میناکاری شده
پارچ میناکاری شده
پارچ میناکاری شده
پارچ میناکاری شده
پارچ میناکاری شده
پارچ میناکاری شده
پارچ میناکاری شده
پارچ میناکاری شده

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

پارچ میناکاری شده یکی دیگر از محصولات صنایع دستی هنر میناکاری است که زیبایی منحصر به فردی دارد. در شکل ظاهری، این پارچ دارای یک گردنه بلند است که به وسیله یک دسته باریک به بدنه در قسمت پایین متصل شده است. تنوع رنگ ها و نقش های میناکاری بر روی بدنه پارچ میناکاری شده مشاهده می شود. خطوط منحنی ریز و نقش و نگارهایی که در نهایت ظرافت بر روی این محصول کشیده شده است، نمایانگر حرفه ای بودن استاد میناکار می باشد؛ طرح هایی که بر روی بستر آبی رنگ، خود نمایی می کنند. محصول پارچ میناکاری شده انتخاب بی نظیر برای افرادی است که به دنبال صنایع دستی زیبا، خاص و شیک هستند تا از آن برای تزیین ویترین در داخل سالن نشیمن استفاده کنند.


افرادی که به دنبال دکوراسیون حرفه ای هستند، پارچ میناکاری شده را در کنار فنجان های شربت خوری میناکاری شده در داخل ویترین و یا بر روی میز کنار سالن قرار می دهند؛ ترکیب این نوع چیدمان می ‌تواند احساس لاکچری بودن را در داخل خانه به وجود آورد. پارچ میناکاری شده از رنگ های آبی تیره و روشن تهیه شده است. رنگ آبی تیره در قسمت بالایی پارچ به کار رفته و نقش و نگارهایی به رنگ سفید بر روی آن به چشم می خورد. در قسمت پایینی این پارچ، ردیف هایی از رنگ های آبی تیره و روشن و سفید را به صورت یک در میان مشاهده می کنیم که توسط خط های باریک به رنگ آبی تیره از یکدیگر جدا شده اند، بنابراین در هر قسمت، یک طرح مجزا را می بینید.


خرید پارچ میناکاری شده در درجه اول یک محصول صنایع دستی برای داخل خانه‌ ها و زیباسازی محیط زندگی است و در درجه دوم می توانید این محصول را به عنوان هدیه تولد به بهترین دوست خود هدیه بدهید. اگر به دنبال یک صنایع دستی تکرارنشدنی و جذاب هستید، خرید پارچ میناکاری شده را به شما پیشنهاد می کنیم. این محصول را می توانید در تعداد دلخواه به صورت اینترنتی نیز سفارش دهید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.