منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

جعبه چوبی قندان میناکاری

جعبه چوبی قندان میناکاری
جعبه چوبی قندان میناکاری
جعبه چوبی قندان میناکاری
جعبه چوبی قندان میناکاری
جعبه چوبی قندان میناکاری
جعبه چوبی قندان میناکاری
جعبه چوبی قندان میناکاری
جعبه چوبی قندان میناکاری
جعبه چوبی قندان میناکاری
جعبه چوبی قندان میناکاری
جعبه چوبی قندان میناکاری
  • Stock: In Stock
  • Model: جعبه میناکاری
  • SKU: 901646

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

جعبه چوبی قندان میناکاری یک محصول با طراحی هنرمندانه و اصولی است تا بتوان قندان را در داخل یک محفظه شکیل و زیبا قرار داد. این جعبه چوبی، طراحی بی نظیری دارد؛ به این صورت که یک پایه به شکل مکعب مستطیل برای آن به کار رفته، که قسمت های مختلفی دارد؛ سطح این پایه در قسمت بالا، چهار شیار در چهار طرف مربع دارد و یک قسمت دایره ای شکل در میان آن می بینید. قندان میناکاری در داخل این قسمت قرار می گیرد. شیارها برای آن طراحی شده اند که جعبه میناکاری به شکل مکعب مستطیل با پایه های مستطیلی در این شیارها قرار بگیرد و محکم شود. محفظه اصلی این جعبه چوبی که به شکل مکعب مستطیل است، شبیه به یک قفس، طراحی شده که چهار طرف آن به شکل پنجره های تزئینی دیده می‌شود.


اگر قندان میناکاری را در جعبه چوبی قندان میناکاری قرار دهید، از نمای بیرون به این صورت به نظر می‌آید که داخل یک محفظه شیشه ای محافظ قرار گرفته است. هدف از طراحی جعبه چوبی قندان میناکاری ارائه یک محصول منحصر به فرد است تا هم بتواند از قندان های میناکاری شده محافظت کند و هم نمای زیباتری را برای صنایع دستی به وجود بیاورد. ارتفاع این جعبه، ۱۸ سانتی متر است و بنابراین قندان هایی که ارتفاع ۱۳ یا ۱۵ سانتیمتر داشته باشند به راحتی در داخل این جعبه چوبی قندان میناکاری قرار می‌گیرند. استفاده از این محصول چند مزیت مهم را فراهم می کند.


اول آنکه نمای ظاهری قندان های میناکاری را برای تزیین هر مکان، زیباتر جلوه می دهد. مزیت دوم جعبه چوبی قندان میناکاری این است که اگر قرار باشد این محصولات به عنوان هدایای تبلیغاتی برای مخاطبان ارسال شوند، از نظر نحوه بسته بندی، بسیار شکیل و شیک تر خواهند بود. اگر شما هم تصمیم دارید قندان های میناکاری را به عنوان هدایای تبلیغاتی یا هدایای شرکتی یا هدایا برای مناسبت خاص هدیه بدهید، جعبه چوبی قندان میناکاری، ارزان قیمت است و در ثبت سفارش عمده مقرون به صرفه خواهد بود. برای سفارش جعبه چوبی قندان میناکاری از طریق فروشگاه اینترنتی اقدام کنید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.