منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

جا دستمال خاتم کاری

جا دستمال خاتم کاری
جا دستمال خاتم کاری
جا دستمال خاتم کاری
جا دستمال خاتم کاری
جا دستمال خاتم کاری
جا دستمال خاتم کاری
جا دستمال خاتم کاری
جا دستمال خاتم کاری
جا دستمال خاتم کاری
جا دستمال خاتم کاری

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

جا دستمال خاتم کاری یکی از زیباترین جعبه های جا دستمال کاغذی است که با طراحی ساده به سبک مدرن، نظر مشتریان را به خود جلب می کند. این جعبه جا دستمال کاغذی به اندازه ای زیبا است که می توان آن را در جایگاه هدایای تبلیغاتی و هدایای شرکتی برای مشتریان یا همکاران ارسال نمود. زیباترین نقش و نگارها از هنر خاتم کاری اصفهان روی این جعبه به چشم می خورد. اندازه این جعبه ۲۷ سانتیمتر در ۱۵ سانتیمتر است و برای قرار دادن روی میز پذیرایی، میز ناهار خوری و یا روی اپن آشپزخانه، انتخابی بسیار عالی خواهد ‌بود. زیبایی ‌های جا دستمال خاتم کاری بسیار منحصر به فرد است و آن را در هر مکانی که قرار دهید، احساس خوشایندی را در شما به وجود خواهد آورد؛ به خصوص که این جعبه بسیار کاربردی هم می باشد.


ریزترین اشکال هندسی با ظرافت های فوق العاده در کنار یکدیگر آرایش یافته‌ اند و اینچنین محصول جذابی را خلق نموده اند. در قسمت بالای جعبه جا دستمال خاتم کاری، یک درب مشاهده می‌کنید که به صورت یک صندوقچه، باز و بسته می شود و این کار را برای شما راحت تر ساخته، چرا که می‌توانید جعبه دستمال کاغذی را به راحتی داخل جعبه بگذارید. یک شیار مناسب بالای جا دستمال خاتم کاری وجود دارد که دستمال های کاغذی از آن قسمت بیرون کشیده می شود. این جعبه زیبا در قسمت پایین در زاویه ها، به صورتی طراحی شده که شبیه پایه می باشد تا وقتی آن را روی میز قرار می دهید، جلوه زیباتری داشته باشد.


جعبه جا دستمال خاتم کاری را می توانید در اتاق شخصی خود داشته باشید، یا روی میز کنار تختخواب بگذارید و حتی در محل کار از آن استفاده کنید. صنایع دستی خاتم کاری از هر نظر زیبا و چشم نواز هستند. جعبه جا دستمال خاتم کاری را می توانید با سایر لوازم خاتم کاری نظیر ست رومیزی خاتم کاری مدیریتی در محل شرکت خود داشته باشید. این جعبه زیبا را به عنوان هدیه در مناسبت های مختلف می توانید به مخاطب خود هدیه بدهید. زیبایی ‌ها و ظرافت ‌های هنر خاتم کاری بسیار ارزشمند و ستودنی است. برای خرید این جا دستمال خاتم کاری زیبا از طریق فروشگاه اینترنتی اقدام کنید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.