منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

جاقلمی کشویی خاتم کاری

جاقلمی کشویی خاتم کاری
جاقلمی کشویی خاتم کاری
جاقلمی کشویی خاتم کاری
جاقلمی کشویی خاتم کاری
جاقلمی کشویی خاتم کاری
جاقلمی کشویی خاتم کاری
جاقلمی کشویی خاتم کاری
جاقلمی کشویی خاتم کاری
جاقلمی کشویی خاتم کاری
جاقلمی کشویی خاتم کاری
جاقلمی کشویی خاتم کاری
  • Stock: In Stock
  • Model: جاقلمی خاتم کاری
  • SKU: 901496

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

جاقلمی کشویی خاتم کاری با طرح و نقشی بسیار تماشایی و با یک طراحی حرفه ای و بی نظیر در گروه هدایای تبلیغاتی است. این جاقلمی خاتم کاری به گونه‌ای طراحی شده که کمتر کسی بتواند در مقابل خرید آن مقاومت کند. جذابیت‌ها و زیبایی‌های ظاهری هنر خاتم کاری در کنار یک طراحی هنری جمع شده است. این محصول خاتم کاری از هر نظر کاربردی و زیبا می باشد. جاقلمی کشویی خاتم کاری برای مدیران ارشد شرکت ها و سازمان ها انتخاب بسیار مناسب است. آن دسته از مدیران که می‌خواهند به کارمندان برگزیده خود هدیه شرکتی بدهند، بهتر است برای خرید این محصول منحصر به فرد، برنامه‌ریزی کنند.


با نگاه کردن به طراحی محصول جاقلمی خاتم کاری مدل کشویی به این اهمیت و ارزش هنری پی می برید. جاقلمی کشویی خاتم کاری به طور کلی به شکل مستطیل است که در قسمت جلو، یک انحنای مشخص دارد. در این قسمت، یک کشوی کوچک وجود دارد که برای قرار دادن کارت یا لوازم کوچک و بسیار ریز طراحی شده است. مجموعه‌ای از چند ضلعی های منتظم به رنگ های قهوه ای، طلایی و مشکی با ظرافت هر چه تمام تر در کنار هم قرار گرفته و این محصول را به محبوب ترین جاقلمی خاتم کاری مبدل ساخته است. ۲ قسمت طلایی رنگ برای جای قلم روی جاقلمی کشویی خاتم کاری در نظر گرفته شده است. ۲ قسمت خاتم کاری به صورت مستطیل کوچک و بزرگ در انتهای این جاقلمی به صورت عمودی نصب شده که محل قرار گرفتن کاغذها می باشد.


محصول جاقلمی کشویی خاتم کاری شده یک هدیه جذاب و زیبا برای مخاطب شما است. این جا قلمی را می توانید روی میز شخصی خود هم قرار دهید و نمای زیبایی را خلق کنید. قیمت خرید جاقلمی کشویی خاتم کاری مناسب است و به راحتی می توانید آن را سفارش دهید. اگر برای هدیه دادن به مناسبت های مختلف مخصوصا موفقیت های درسی و تحصیلی یا مدیریتی هدیه زیبایی می خواهید که جزو بهترین هدایای صنایع دستی باشد، جاقلمی کشویی خاتم کاری را به شما پیشنهاد می دهیم.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.