منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

کاسه مسی چکشی مدل سه پایه

کاسه مسی چکشی مدل سه پایه
کاسه مسی چکشی مدل سه پایه
کاسه مسی چکشی مدل سه پایه
کاسه مسی چکشی مدل سه پایه
کاسه مسی چکشی مدل سه پایه
کاسه مسی چکشی مدل سه پایه
کاسه مسی چکشی مدل سه پایه
کاسه مسی چکشی مدل سه پایه
کاسه مسی چکشی مدل سه پایه
کاسه مسی چکشی مدل سه پایه

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

کاسه مسی چکشی مدل سه پایه یکی از زیباترین ظروف مسی است که هم جنبه تزئینی دارد و هم جنبه کاربردی؛ یعنی شما می توانید آن را برای پذیرایی از مهمانان خود استفاده کنید، یا داخل ویترین قرار دهید و از زیبایی و درخشندگی آن بهره ببرید. اندازه قطر دهانه این کاسه مسی چکشی مدل سه پایه، ۱۸ سانتی متر است و بنابراین شاید بتوانید از آن برای پذیرایی با استفاده از شکلات ها، گز و سوهان، هنگام مهمانی ها استفاده کنید. اگر هم این چنین استفاده‌ ای را از آن نکنید، زیبایی ‌های طراحی کلی این کاسه مسی در نوع خود بی نظیر است و به تنهایی روی میز سالن پذیرایی خودنمایی می کند. لبه کاسه مسی چکشی مدل سه پایه به حالت منحنی، بالا و پایین رفته و نمای این قسمت را جذاب تر کرده است.


برای این کاسه مسی، دو دسته فوق‌العاده قرار گرفته که یک عدد حلقه از آن آویزان است. این حلقه مسی در حقیقت، حکم تزیینات برای این کاسه مسی را دارد.از طرف دیگر طراحی بی نظیر دیگری که برای کاسه مسی چکشی مدل سه پایه قرار داده شده است، سه پایه بسیار زیبا می باشد که موجب شده وقتی این کاسه را روی میز قرار می دهید، جلوه بهتری را به نمایش بگذارد. بدنه کاسه برجستگی هایی دارد که از زیبایی های آن به شمار می رود. از موارد تزئینی و کاربردی کاسه مسی چکشی مدل سه پایه که بگذریم، نوبت می رسد به خرید این محصول برای هدیه دادن؛ به عبارت ساده ‌تر می خواهیم بگوییم ظروف مسی یکی از گزینه های زیبا برای هدیه دادن است.


اگر دوستان شما به این گونه ظروف که نمادی از طراحی دکوراسیون سنتی و کلاسیک را ارائه می دهند، علاقه دارند، به راحتی می توانید کاسه مسی چکشی مدل سه پایه را برای آنها سفارش دهید. قیمت خرید این کاسه بسیار مناسب است. اگر به طراحی دکوراسیون به سبک سنتی علاقه مند هستید، می توانید کاسه مسی چکشی مدل سه پایه را روی اپن آشپزخانه خود بگذارید. چیدن سفره شب یلدا با این ظرف مسی هم بسیار جذاب خواهد بود. برای خرید کاسه مسی چکشی مدل سه پایه از طریق فروشگاه اینترنتی اقدام کنید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.