منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

پارچ مسی میناکاری

پارچ مسی میناکاری
پارچ مسی میناکاری
پارچ مسی میناکاری
پارچ مسی میناکاری
پارچ مسی میناکاری
پارچ مسی میناکاری
پارچ مسی میناکاری
پارچ مسی میناکاری
پارچ مسی میناکاری
پارچ مسی میناکاری

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

پارچ مسی میناکاری شده یکی از زیباترین آثار هنر صنایع دستی میناکاری با نقش و نگارهای متنوع است. برای خلق طرح میناکاری بر روی این پارچ مسی، از رنگ های روشن استفاده شده تا نمای آرامش ‌بخشی داشته باشد. بدنه اصلی پارچ دارای زمینه سفید رنگ است که طرح کلی آن با چند ضلعی های منتظم، طراحی شده و حد فاصل هر یک، با رنگ ‌های آبی تیره و قرمز و قهوه ای پر شده است. در تمام سطح پارچ مسی میناکاری شده، نقاطی به رنگ سفید مشاهده می کنید که ظرافت کار را افزایش داده است. در کنار این نقطه ها، خطوط منحنی و پیچ و تاب های طرح اسلیمی به رنگ سفید و قهوه ای و مشکی را نیز مشاهده می کنید. مجموعه این طرح و نقش ها با ظرافت بسیار بالا برای جذاب تر شدن این محصول به کار رفته اند.


در قسمت بالایی پارچ مسی میناکاری شده و همچنین در قسمت پایه و دسته پارچ، رنگ آبی یک دست را مشاهده می کنید که توسط نقش و نگارهای ریز به رنگ های سفید و مشکی، تزیین شده ‌اند. به طور کلی این پارچ میناکاری شده، یک اثر هنری متفاوت است.پارچ مسی میناکاری شده بیشتر جنبه به تزیین دارد. خانواده‌ ها اغلب علاقه‌مند هستند آن را در داخل ویترین استفاده کنند. از دیگر موارد کاربردی این پارچ مسی که با هنر میناکاری، زیباتر شده است، خرید آن به عنوان هدیه هنری می باشد. اگر به دنبال این هستید که به دوست صمیمی خود هدیه بدهید، می توانید این پارچ مسی میناکاری شده را خریداری کنید.


به نظر می رسد پارچ مسی میناکاری شده در کنار یک سرویس شربت خوری یا سرویس چای خوری میناکاری، نمای جذابی داشته باشد. به هر حال از این محصول هنری داخلی ویترین آپارتمان مسکونی می توانید استفاده کنید. تمام آثار هنر مینا‌کاری در نوع خود، منحصر به فرد و بی نظیر هستند و هر یک، زیبایی خاص خود را دارند. برای خرید آثار هنر میناکاری می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی اقدام کنید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.