منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

سینی ملیله کاری شده

سینی ملیله کاری شده
سینی ملیله کاری شده
سینی ملیله کاری شده
سینی ملیله کاری شده
سینی ملیله کاری شده
سینی ملیله کاری شده
سینی ملیله کاری شده
سینی ملیله کاری شده
سینی ملیله کاری شده
سینی ملیله کاری شده

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

سینی ملیله کاری شده یکی از زیباترین آثار هنر ملیله کاری است. این سینی زیبا دارای یک سطح کاملاً تخت بوده که در شکل کلی به صورت یک گل با گلبرگ های باز می باشد. لبه سینی در قسمت اطراف آن، طرح هایی به صورت طرح برگشته یا برجسته از کف سینی با ارتفاع چند سانتی متری دارد. اگر از زاویه جانبی به سینی ملیله کاری شده نگاه کنید، آن را همانند گل های نیلوفر که روی آب پهن، شده‌اند، می بینید. برای این سینی ملیله کاری، پایه های چند سانتی متری در نظر گرفته شده تا نمای جذاب‌تری داشته باشد. پیچ و تاب‌های بسیار ظریف از مفتول های نقره در کنار هم لحیم کاری شده اند. سینی ملیله کاری شده، یکی از پر فروش ترین و زیباترین صنایع دستی ملیله کاری در نوع خود محسوب می شود.


اگر به ظرافت ها و جذابیت‌های مفتول های نقره در تمام قسمت‌های سینی ملیله کاری شده نگاه کنید، به مهارت دست استاد ملیله کار پی می برید. برای سینی ملیله کاری، دو دسته مجزا در دو طرف قرار داده شده است تا حمل و نقل آن آسان تر باشد.برای اینکه دکوراسیون سالن نشیمن را زیباتر کنید می‌توانید یک سینی ملیله کاری شده را روی میز پذیرایی قرار دهید. حتی می توانید از این سینی ملیله برای پذیرایی از مهمانان، صرف شربت یا صرف چای استفاده کنید.


حتی می توانید برای مهمانی های دوستانه، دو فنجان چای یا دو فنجان قهوه داخل سینی قرار دهید و در کنار آن، یک شاخه گل یا یک قندان ملیله کاری شده را بگذارید. ایده های زیادی وجود دارد که می‌توانید از این سینی ملیله کاری شده استفاده کنید. از طرف دیگر، خرید این محصول به عنوان هدیه مناسب برای زوج های جوان که به تازگی به منزل نو رفته‌اند نیز بسیار عالی و با ارزش خواهد بود. اگر به دنبال خرید هدیه روز مادر هستید، در مورد این سینی ملیله کاری شده بیشتر فکر کنید. این محصول هم جنبه تزئینی دارد و هم می‌توان از آن استفاده کرد، بنابراین خرید آن از هر نظر، هوشمندانه است.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.