منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

ساعت دیواری میناکاری

ساعت دیواری میناکاری
ساعت دیواری میناکاری
ساعت دیواری میناکاری
ساعت دیواری میناکاری
ساعت دیواری میناکاری
ساعت دیواری میناکاری
ساعت دیواری میناکاری
ساعت دیواری میناکاری
ساعت دیواری میناکاری
ساعت دیواری میناکاری

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

ساعت دیواری میناکاری یکی از زیباترین آثار تزیینی و دیوارکوب در گروه صنایع دستی میناکاری است. این ساعت دیواری هم جنبه تزیینی و هم جنبه کاربردی دارد. اگر به شکل ظاهری این ساعت نگاه کنید، آن را شبیه به یک بشقاب میناکاری بزرگ مشاهده می کنید که وسط آن، عقربه های ساعت و حروف یونانی مشاهده می شود. ساعت میناکاری از تمام رنگ های مینا، آبی روشن و آبی تیره بهره گرفته است. حاشیه های این ساعت دیواری به شکل کنگره ای هستند که به رنگ آبی تیره، رنگ آمیزی شده و نقش و نگارهای به رنگ سفید بر روی آن دیده می شود. به سمت مرکز ساعت که حرکت کنید، تکه هایی به رنگ آبی روشن و سفید می بینید که هر کدام نقش و نگارهای ریز و نقش ثابتی دارند.


حد فاصل هر یک از قسمت ها با خطوط باریک به رنگ قهوه‌ای پر شده است. شکل هر یک از تکه های به کار رفته در اطراف قاب ساعت دیواری میناکاری شبیه به یک شش ضلعی دیده می شود. این نوع طراحی محصول میناکاری شده را به یکی از محبوب ترین صنایع دستی برای نصب روی دیوار تبدیل کرده است. چقدر زیبا خواهد بود اگر یک ساعت دیواری میناکاری شده را برای هدیه عروسی یا برای هدیه منزل نو برای خویشاوندان خود خریداری کنید. قیمت این محصول نیز متناسب است و شما با یک بررسی ساده میان قیمت بشقاب میناکاری، ساعت دیواری، یا سایر آثار هنری مینا کاری شده به راحتی می توانید یکی از این محصولات را خریداری کنید.


افرادی که به دنبال خرید هدیه نفیس و ارزشمند برای کارفرمای خود هستند، می‌توانند یک ساعت دیواری میناکاری شده برای داخل دفتر کار خریداری کنند. این ساعت از هر نظر جذاب و چشم نواز است. اگرچه طرح و نقش های روی ساعت شبیه به سایر آثار میناکاری طراحی شده، اما به دلیل اینکه جنبه کاربردی آن پررنگ تر است، بسیار محبوب و پر طرفدار شده است. برای خرید این ساعت میناکاری شده از طریق فروشگاه اینترنتی اقدام کنید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.