منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

بقچه ترمه سرمه وملیله دوزی

بقچه ترمه سرمه وملیله دوزی
بقچه ترمه سرمه وملیله دوزی
بقچه ترمه سرمه وملیله دوزی
بقچه ترمه سرمه وملیله دوزی
بقچه ترمه سرمه وملیله دوزی
بقچه ترمه سرمه وملیله دوزی
بقچه ترمه سرمه وملیله دوزی
بقچه ترمه سرمه وملیله دوزی
بقچه ترمه سرمه وملیله دوزی
بقچه ترمه سرمه وملیله دوزی

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

کمتر کسی است که بتواند به راحتی از کنار ظرافت ‌ها جذابیت و نمای بی نظیر بقچه ترمه سرمه و ملیله دوزی بگذرد! این محصول یک پارچه ترمه به شکل مربع است که تمام سطح آن از هنر بومی ایران باستان الهام گرفته شده است. متداول‌ترین طرحی که در این پارچه بقچه ترمه مشاهده می‌کنید، بته جقه در ابعاد و اندازه های مختلف است. این طرح ‌ها روی بقچه ترمه سرمه و ملیله دوزی آنچنان هنرمندانه در کنار یکدیگر آرایش یافته اند که نظر هر بیننده را به خود جلب می کنند. خریدن انواع پارچه ترمه برای هدایای تبلیغاتی یا طراحی دکوراسیون داخلی آپارتمان های کوچک یا بزرگ در قسمت های مختلف بسیار توصیه شده است؛ تا جایی که اگر از این پارچه ها در هر قسمت استفاده کنید، نمادی از سبک زندگی لاکچری را تداعی می‌کند. هنر سرمه دوزی و ملیله دوزی، بقچه ترمه سرمه و ملیله دوزی را بیش از پیش جذاب کرده است.


شکلی که بر روی بقچه ترمه سرمه و ملیله دوزی به کار رفته به صورت یک دایره بزرگ است که حاشیه های آن همه به وسیله طرح بته جقه، سرمه دوزی و ملیله دوزی شده است. رنگ کلی پارچه ترمه، آبی فیروزه ای است که طرح های آن به رنگ سبز، کرمی روشن و قهوه ای می باشد. انتخاب و خرید محصول بقچه ترمه سرمه و ملیله دوزی برای مصارف خانگی و حتی برای هدیه دادن بسیار ایده آل است. ذوق هنری مشتری باعث می شود که این چنین محصولات سرمه دوزی و ملیله دوزی بسیار مورد توجه قرار بگیرند. خرید پارچه های ترمه نظیر محصول بقچه ترمه، برای جهیزیه عروس و تزئینات داخل خانه زوج های جوان، ایده های خلاقانه را امکان پذیر می سازد.


از طرف دیگر شاید علاقه مند باشید سفره هفت سین یا سفره شب یلدا را با نمایی متفاوت تزئین کنید که در این صورت بقچه ترمه سرمه و ملیله دوزی به شما کمک می کند هر آنچه که در نظر دارید را اجرا کنید. جذابیت ‌های این پارچه موجب شده است این محصول، یکی از پرفروش ترین پارچه های ترمه سرمه دوزی و ملیله دوزی باشد. دلیل اینکه شکل ظاهری این پارچه ترمه مربعی و متقارن است، به کارگیری آن بر روی اپن آشپزخانه یا میز پذیرایی راحت تر می باشد. بنابراین خانم های خانه دار نسبت به محصول بقچه ترمه سرمه و ملیله دوزی بیشتر علاقه نشان می دهند. برای خرید این محصول می توانید از فروشگاه اینترنتی اقدام کنید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.