منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

شمعدان فیروزه کوب اعلا

شمعدان فیروزه کوب اعلا
شمعدان فیروزه کوب اعلا
شمعدان فیروزه کوب اعلا
شمعدان فیروزه کوب اعلا
شمعدان فیروزه کوب اعلا
شمعدان فیروزه کوب اعلا
شمعدان فیروزه کوب اعلا
شمعدان فیروزه کوب اعلا
شمعدان فیروزه کوب اعلا
شمعدان فیروزه کوب اعلا
شمعدان فیروزه کوب اعلا
  • Stock: In Stock
  • Model: شمعدان فیروزه کوبی
  • SKU: 901236

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

شمعدان فیروزه کوب اعلا یکی دیگر از زیباترین صنایع دستی اصفهان است که هم جنبه تزئینی دارد و هم جنبه کادویی و کاربردی. یک جفت از این شمعدان فیروزه کوبی شده را می توانید بر روی میز ناهارخوری یا در سالن نشیمن روی میز تزیین در کنار سالن قرار دهید. طراحی حرفه ای هنر فیروزه کوبی و ظرافت و دقت و چیدمان سنگ ریزه های فیروزه ای بر روی شمعدان فیروزه کوبی ، نمای بیرونی کار را زیباتر از آنچه تصور می شود، نمایان ساخته است. آنچه بر روی بدنه شمعدان فیروزه کوب اعلا از هنر فیروزه کوبی مشاهده می کنید، نهایت ذوق و سلیقه و مهارت استاد فیروزه کوب است. طرح و نقش هایی که در عین سادگی، زیبایی متفاوتی را ارائه می دهند.


هنر فیروزه کوبی در کنار سطح صیقلی و براق فلز مس قرار می گیرد و یک اثر هنری متمایز و یک شاهکار صنایع دستی را به نام شمعدان فیروزه کوب اعلا به نمایش می گذارد. این شمعدان به عنوان یک هدیه لاکچری، انتخاب افرادی است که به دنبال خرید کادوی خاص هستند.و اما اندکی درباره طرح و مدل شمعدان فیروزه کوب اعلا صحبت کنیم. در قسمت بالایی و پایینی شمعدان، یک نوار تقریباً عریض از هنر فیروزه کوبی را مشاهده می کنید. بدنه شمعدان تقریباً باریک بوده و سطح مسی براق آن کاملاً واضح و شفاف است. برای زیباتر کردن طراحی دکوراسیون با این شمعدان های زیبا می توانید، یک شمع به رنگ های دلخواه را در داخل آن قرار دهید.


قسمت بالایی شمعدان فیروزه کوب اعلا قطر متوسط دارد اما پایه های شمعدان به شکل دایره با قطر بزرگ هستند. حتی می توانید یک جفت از این شمعدان فیروزه کوبی شده را در داخل ویترین قرار دهید. به ویژه اگر به دنبال تزیین اپن آشپزخانه هستید می توانید این شمعدان را در کنار یک آینه فیروزه کوبی شده زیبا قرار داده و زیبایی آشپزخانه خود را دو چندان سازید. این صنایع دستی را می توانید به صورت اینترنتی نیز خریداری کنید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.