منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

سرویس شربت خوری میناکاری

سرویس شربت خوری میناکاری
سرویس شربت خوری میناکاری
سرویس شربت خوری میناکاری
سرویس شربت خوری میناکاری
سرویس شربت خوری میناکاری
سرویس شربت خوری میناکاری
سرویس شربت خوری میناکاری
سرویس شربت خوری میناکاری
سرویس شربت خوری میناکاری
سرویس شربت خوری میناکاری
سرویس شربت خوری میناکاری
  • Stock: In Stock
  • Model: شربت خوری میناکاری
  • SKU: 901226

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

سرویس شربت خوری میناکاری یک محصول بی نظیر و متفاوت از سایر هنرهای میناکاری است که تاکنون مشاهده کرده اید! زیبایی و طراحی این محصول میناکاری شده به اندازه‌ای است که نمی‌توانید در مقابل جذابیت‌های آن مقاومت کنید. به جرات می توان گفت این سرویس شربت خوری در نوع خود، یکتا و توصیف ناپذیر است. هر آنچه از زیبایی طرح و نقش های هنر میناکاری سراغ دارید و نمادی از شاهکار استاد میناکار است، در سرویس شربت خوری میناکاری شده به کار رفته است.سرویس شربت خوری میناکاری اصفهان شامل چند تکه می باشد؛ این سرویس از یک سینی تشکیل شده است که شکل ظاهری آن تقریباً به صورت یک گل، با گلبرگ های باز، طراحی شده؛ همچنین این سرویس دارای یک پارچ میناکاری شده و ۴ عدد فنجان میناکاری شده می باشد.


نحوه چیدمان این فنجان ها به همراه پارچ در داخل سینی، بسیار جذاب است. همین طراحی باعث شده سرویس شربت خوری میناکاری، متفاوت ترین و محبوب ترین محصول هنری در این حوزه باشد.اگر سرویس شربت خوری میناکاری را خریداری کنید، مشاهده می کنید که ۴ فنجان در چهار طرف سینی در داخل گلبرگ ها قرار می گیرد و پارچ میناکاری شده در وسط سینی قرار داده می شود. برای مکان قرارگیری هر یک از این ظرف ها، یک مکان مخصوص در کف سینی وجود دارد که از نظر طرح و رنگ ها با سایر قسمت ها، متفاوت، نقاشی شده است. هر آنچه از طراحی و هنر استادانه میناکار که بر روی تمام ظروف سرویس شربت خوری میناکاری شده توصیف کنیم، باز هم کم گفته ایم! نقش و نگارهایی که بر روی این سرویس در تمام قسمت ها حتی جزئی ترین بخش مشاهده می کنید، در نوع خود، زیبا هستند.


بدنه فنجان و بدنه پارچ در سرویس شربت خوری میناکاری شده با نقش انواع گل و پیچک ها به همراه خطوط منحنی به رنگ آبی تیره، سفید، قرمز، زرد و آبی روشن، طراحی شده است.کف سینی، طرح های پیچیده تری دارد. اگر می خواهید نقش و نگارهای ظریف بی نظیر به کار رفته شده در سرویس شربت خوری میناکاری شده را از نزدیک تماشا کنید، پیشنهاد می کنیم این محصول را در فروشگاه مشاهده کنید. همچنین امکان خرید اینترنتی این محصول پرطرفدار وجود دارد. وجود این سرویس شربت خوری برای زیباتر کردن ویترین تمام خانه ها، یک انتخاب هنری خواهد بود.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.