منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

سینی مسی اصفهان

سینی مسی اصفهان
سینی مسی اصفهان
سینی مسی اصفهان
سینی مسی اصفهان
سینی مسی اصفهان
سینی مسی اصفهان
سینی مسی اصفهان
سینی مسی اصفهان
سینی مسی اصفهان
سینی مسی اصفهان

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

سینی مسی اصفهان یکی از زیباترین ظروف مسی است که می تواند جنبه های کاربردی و هنری – تزئینی را پوشش دهد. اگر این سینی زیبا را خریداری کنید، در هر مکان که از آن استفاده نمایید به نوعی می توانید سبک زندگی سنتی را تجربه کنید. سینی مسی اصفهان، با استفاده از تکنیک پردازش روی مس با زیباترین طرح ها تهیه شده است. در کف این سینی می توانید نقش و نگارهایی شبیه به گل با گلبرگ های باز را مشاهده کنید که خطوط باریک را در میان آن ایجاد کرده اند. اطراف سینی مسی اصفهان، تورفتگی ها و برجستگی هایی دارد که باعث شده است نمای این ظرف مسی بسیار زیباتر باشد.


قطر سینی مسی اصفهان، 30 سانتی متر است. این سینی را می توانید در آشپزخانه برای پذیرایی چایی، یا خوراکی های دیگر استفاده کنید. حتی می توانید فقط آن را روی اپن آشپزخانه بگذارید و یک سبک کلاسیک را در این قسمت طراحی کنید.برای افرادی که به ظروف خاص مسی علاقه مند هستند، خرید سینی مسی اصفهان یک گزینه پرطرفدار است. خانواده های سنتی اصفهان از ظروف مسی در خانه خود استفاده می کنند و معتقد هستند که غذا خوردن در این سینی می تواند به نوعی با سلامت آنها در ارتباط باشد.


برای دوستان و آشنایان شما که به بهترین ظروف مسی با کاربردهای مختلف علاقه دارند، سینی مسی اصفهان را پیشنهاد می دهیم. حتی می توانید برای چیدن سفره شب یلدا برای تهیه خوراکی ها، میوه ها و آجیل های خوشمزه از سینی مسی اصفهان استفاده کنید. برای چیدن سفره هفت سین هم می توانید از آن به عنوان ظرف مخصوص سیب های قرمز استفاده کنید. سینی مسی اصفهان را در هر مکان که قرار دهید، جلوه بصری فوق العاده ای خواهد داشت. این محصول را می توانید در تعداد دلخواه از فروشگاه اینترنتی خریداری نمایید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.