منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

سینی مسی پایه دار

سینی مسی پایه دار
سینی مسی پایه دار
سینی مسی پایه دار
سینی مسی پایه دار
سینی مسی پایه دار
سینی مسی پایه دار
سینی مسی پایه دار
سینی مسی پایه دار
سینی مسی پایه دار
سینی مسی پایه دار

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

سینی مسی پایه دار یکی از زیباترین ظروف مسی است که طراحی ویژه و لاکچری برای آن به کار رفته، به گونه‌ای که نظر هر مشتری را به خود جلب می کند. این سینی مسی، قطر ۳۰ سانتیمتر دارد و به صورت دایره ای طراحی شده است؛ که لبه های سینی به سمت بالا متمایل گشته و به وسیله طرح و نقش های منحنی به صورت تو رفتگی و برآمدگی مشاهده می شود. دو دسته ویژه برای سینی مسی پایه دار قرار داده شده است تا به راحتی آن را بردارید یا روی میز بگذارید. برای این سینی مسی ، سه عدد پایه با طراحی ویژه و بسیار زیبا قرار داده شده است تا زمانی که سینی را روی میز یا اپن آشپزخانه می‌گذارید، جلوه زیباتری داشته باشد. ظروف مسی نظیر سینی مسی پایه دار از هر نظر زیبا و چشم نواز طراحی شده است.


از آنجایی که خانواده‌های سنتی به استفاده از ظروف مسی بسیاری عقیده دارند، از این سینی در کنار سایر ظروف مشابه می توان در آشپزخانه استفاده کرد. سینی مسی پایه دار برای پذیرایی از مهمانان، صرف صبحانه یا هنگام ناهار بسیار زیبا است؛ به این صورت که شما می توانید ظروف صبحانه خوری را داخل سینی بگذارید و روی میز منتقل کنید؛ شاید هم بخواهید سینی را در میان میز ناهارخوری بگذارید و داخل آن را با غذاهای رنگارنگ پر کنید! این سینی کاربردهای زیادی دارد؛ فقط کافیست خلاقیت به خرج دهید و از آن برای قسمت های مختلف آشپزخانه استفاده کنید.


سینی مسی پایه دار به اندازه‌ای زیبا است که می تواند حتی در داخل ویترین یا روی اپن آشپزخانه به تنهایی، نمای زیباتر و متفاوت تری را به وجود بیاورد. سطح براق و درخشان این سینی، توجه مخاطب را به خود جلب می کند. یکی دیگر از کاربردهایی که در آن از سینی مسی پایه دار می توانید استفاده کنید، مراسم خاص ایام نوروز و جشن شب یلدا است؛ به این مفهوم که شما سینی مسی زیبا را در سفره هفت سین یا سفره شب یلدا می‌گذارید؛ می توانید داخل آن را با شیرینی یا انواع آجیل تزیین کنید. این دقیقاً همان چیزی است که در بسیاری از خانواده‌ ها متداول است. برای خرید سینی مسی پایه دار با قیمت مناسب از طریق فروشگاه اینترنتی اقدام کنید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.