منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

تابلو وان یکاد چوبی

تابلو وان یکاد چوبی
تابلو وان یکاد چوبی
تابلو وان یکاد چوبی
تابلو وان یکاد چوبی
تابلو وان یکاد چوبی
تابلو وان یکاد چوبی
تابلو وان یکاد چوبی
تابلو وان یکاد چوبی
تابلو وان یکاد چوبی
تابلو وان یکاد چوبی

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

تابلو و ان یکاد چوبی یکی از زیباترین دیوارکوب ها از گروه قاب های هنری با مفهوم مذهبی و اسلامی است. این قاب به شکل مربع بوده و اندازه اضلاع آن ۲۹ سانتیمتر است. طرح کلی قاب شبیه به چوب، به رنگ قهوه ای تیره می باشد اما از جنس پی وی سی مقاوم ساخته شده است. طرح کلی تابلو و ان یکاد چوبی بر گرفته از ترکیب رنگ قهوه‌ای، نارنجی و کرمی روشن است؛ این تمایز رنگ موجب شده جلوه بصری تابلو و نوشته های آن بسیار زیبا و دیدنی باشد. از تابلوی چوبی و ان یکاد می توان به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی هم استفاده کرد. هدیه دادن این محصول به هر فرد، نمایانگر انتخاب شما در یک هدیه صنایع دستی است.


اگر به بستر تابلو و ان یکاد چوبی نگاه کنید متوجه می‌شوید که ظرافت های به کار رفته در ایجاد یک آیه از قرآن تا چه اندازه جلوه های بصری قاب را بیشتر کرده است. نقش و نگارهایی که نمادی از معماری اسلامی را به نمایش می گذارد، در قسمت های مختلف قاب به چشم می خورد. آیه شریفه "و ان یکاد" به رنگ کرمی روشن بر سطح قهوه ‌ای رنگ زمینه، خودنمایی می کند. اگر به دنبال خرید یک قاب با مفهوم مذهبی هستید، پیشنهاد می کنیم تابلو و ان یکاد چوبی را انتخاب کنید. این محصول را در هر مکان که نصب کنید، فضای آن قسمت را به طرز متفاوتی تغییر می دهید و یک فضای معنوی را ایجاد می کنید. اگر بدنبال هدایای تبلیغاتی مفید و ماندگار برای شرکت و سازمان خود هستند ؛ ما به شما انواع تابلو های صنایع دستی را پیشنهاد می کنیم.


قیمت خرید تابلو و ان یکاد چوبی بسیار مناسب است، بنابراین شرکت هایی که متقاضی خرید این تابلو به تعداد زیاد هستند، به راحتی در بودجه خود می توانند صرفه جویی کنند. همچنین می توانید تابلو و ان یکاد چوبی را برای نصب در اتاق شخصی خود خریداری نمایید. شاید بهتر باشد یکی از این تابلوهای زیبا را هم در محل کار خود نصب کنید. این آیه به مفهوم حفاظت و چشم زخم شهرت پیدا کرده است. تابلو و ان یکاد چوبی همچنین انتخاب خوبی به عنوان هدیه روز معلم یا تقدیر و تشکر از اساتید می باشد. برای ثبت سفارش این تابلوی زیبا با تعداد دلخواه می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی اقدام کنید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.