منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

تابلو بشقاب میناکاری

تابلو بشقاب میناکاری
تابلو بشقاب میناکاری
تابلو بشقاب میناکاری
تابلو بشقاب میناکاری
تابلو بشقاب میناکاری
تابلو بشقاب میناکاری
تابلو بشقاب میناکاری
تابلو بشقاب میناکاری
تابلو بشقاب میناکاری
تابلو بشقاب میناکاری
تابلو بشقاب میناکاری
  • Stock: In Stock
  • Model: تابلو میناکاری
  • SKU: 901550

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

تابلو بشقاب میناکاری یکی از صنایع دستی زیبا با نمای خیره کننده و منحصر به فرد است. این بشقاب میناکاری شده با قطر ۳۰ سانتی متر درون یک قاب مربعی شکل به رنگ قهوه‌ای قرار گرفته و آن چنان طراحی شده است که نظر هر مشتری را به خود جلب می کند. نقش و نگارهای به کار رفته روی بشقاب میناکاری شبیه به گل های آفتابگردان دیده می شود. تمام سطح این بشقاب به رنگ آبی فیروزه ای مایل به آبی روشن است. اگر به محصول تابلو میناکاری با این طرح نقش نگاه کنید، به نوعی احساس آرامش خاصی را خواهید داشت. انتخاب و خرید این محصول به عنوان بهترین هدایای تبلیغاتی از گروه صنایع دستی میناکاری، نمایانگر ذوق و سلیقه مدیران خواهد بود.


شرکت هایی که می‌خواهند اعتبار و شهرت خود را نزد مشتریان خاصی یا شرکای کاری افزایش دهند، به صنایع دستی به عنوان هدایای شرکتی نیاز خواهند داشت. محصول تابلو بشقاب میناکاری شده در حقیقت با همین هدف طراحی و به بازار عرضه شده است. طرح و نقش های روی بشقاب به رنگ آبی هستند اما نقش و نگارهای روی آن با رنگ آبی تیره، مجموعه ای از خطوط منحنی باریک، خطوط اسلیمی و نقش هایی شبیه به گل های ریز را به نمایش می گذارد. این نوع طراحی در تمام بستر بشقاب گسترده شده است. خرید تابلو بشقاب میناکاری برای نصب در هر مکانی، بهترین انتخاب خواهد بود؛ چرا که رنگ آبی می تواند مکمل یا متضاد سایر رنگ ها باشد.


اگر سالن نشیمن در آپارتمان به سبک مدرن طراحی شده و از رنگ های خنثی شامل نقره ای و خاکستری بهره گرفته است، پیشنهاد تابلو بشقاب میناکاری را در سالن نصب کنید تا به نوعی تکمیل کننده این دکوراسیون باشد. خرید تابلو بشقاب میناکاری برای نصب در اتاق شخصی شما هم انتخاب هنرمندانه‌ای خواهد بود. حتی می توانید این تابلوی زیبا را در محل کار خود نصب کنید. تابلوهای میناکاری شده برای هدیه دادن زیبا هستند. به هر فردی که آن را هدیه بدهید، یکی از صنایع دستی با ارزش و ماندگار اصفهان را داده اید. قیمت خرید تابلو بشقاب میناکاری شده از هر نظر مناسب است، بنابراین با یک برنامه ریزی دقیق می توانید آن را از فروشگاه اینترنتی سفارش دهید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.