منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

تابلو معرق طرح صلوات

تابلو معرق طرح صلوات
تابلو معرق طرح صلوات
تابلو معرق طرح صلوات
تابلو معرق طرح صلوات
تابلو معرق طرح صلوات
تابلو معرق طرح صلوات
تابلو معرق طرح صلوات
تابلو معرق طرح صلوات
تابلو معرق طرح صلوات
تابلو معرق طرح صلوات

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

تابلو معرق طرح صلوات، یک تابلوی زیبا با معنا و مفهوم مذهبی است که ابعاد و اندازه مناسبی دارد و در جایگاه هدایای تبلیغاتی، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. ابعاد این قاب زیبا 24 سانتی متر است و چهارچوب قاب به رنگ قهوه ای تیره است اما از جنس pvc مرغوب و با دوام ساخته شده است. این تابلو را در هر مکان می توانید نصب کنید و به این ترتیب، حس و حال معنوی را ایجاد خواهید کرد. نصب این تابلوی صنایع دستی زیبا روی دیوار که آیه پر برکت صلوات روی آن ایجاد شده است، به منزله نمادی از یک ذکر معنوی است که خواندن آن در هر زمان و هر مکان، ثواب و خیر به همراه دارد.


تابلو معرق طرح صلوات را می توانید در محل کار خود نصب کنید و شاید هم ترجیح می دهید آن را در منزل، روی دیوار در سالن نشیمن یا اتاق مطالعه قرار دهید. حتی می توانید تابلو معرق طرح صلوات را داخل ویترین بگذارید که باز هم جلوه زیبای خود را خواهد داشت.قیمت خرید تابلو معرق طرح صلوات، مناسب است و بنابراین در ثبت سفارش عمده، مقرون به صرفه خواهد بود. به این ترتیب، انتظار می رود مدیران شرکت ها و سازمان ها که برای خرید هدایای شرکتی و تبلیغاتی برای خود برنامه ریزی کرده اند، بتوانند تابلو معرق طرح صلوات را با تعداد بیشتر خریداری نمایند.


گذشته از ارسال این تابلوی هنری معنوی زیبا به عنوان هدایای شرکتی، می توانید آن را برای هدیه دادن به عنوان یادگاری به بهترین دوستان خود خریداری کنید. شما در میانه تابلو معرق طرح صلوات، آیه صلوات را می بینید که به رنگ شیری مایل به سفید روی یک سطح آبی فیروزه ای قرار گرفته و در قسمت پایین، نقش و نگارهایی مانند حاشیه های اسلیمی به چشم می خورند. این طرح و نقش منحصر به فرد که روی زمینه سیاه تابلو معرق طرح صلوات وجود دارند، یک تمایز را ایجاد کرده و موجب زیباتر شدن نمای قاب گشته است. برای خرید این محصول در تعداد دلخواه می توانید از فروشگاه اینترنتی اقدام کنید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.