منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

تابلو اسکراچ وان یکاد

تابلو اسکراچ وان یکاد
تابلو اسکراچ وان یکاد
تابلو اسکراچ وان یکاد
تابلو اسکراچ وان یکاد
تابلو اسکراچ وان یکاد
تابلو اسکراچ وان یکاد
تابلو اسکراچ وان یکاد
تابلو اسکراچ وان یکاد
تابلو اسکراچ وان یکاد
تابلو اسکراچ وان یکاد
تابلو اسکراچ وان یکاد
  • Stock: In Stock
  • Model: تابلو صنایع دستی
  • SKU: 901534

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

تابلو اسکراچ و ان یکاد، یک قاب مربعی شکل ساده است اما نوع طراحی که برای آن به کار رفته بسیار جذاب و زیبا است و به عنوان یک دیوارکوب، در نظر مشتری، خودنمایی می کند. جنس قاب و ان یکاد از پی وی سی مقاوم ساخته شده اما طراحی آن به صورتی است که شبیه به سطح برجسته سنگفرش های محوطه‌های سرسبز به چشم می‌خورد! بستر قاب از جنس چوب ام دی اف به رنگ قهوه ای ملایم است و در میان تابلو اسکراچ و ان یکاد، آیه شریفه "و ان یکاد" وجود دارد. طراحی هایی که در در اطراف این آیه به کار رفته حالت دایره ای شکل داشته و به رنگ سفید می باشد.


همین طراحی ‌ساده موجب شده تا تابلو اسکراچ و ان یکاد یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی در گروه صنایع دستی باشد. نصب تابلو و ان یکاد در محل کار و محل زندگی مورد توجه اکثر افراد قرار دارد. تقریباً در هر خانه می توانید یکی از انواع آثار صنایع دستی یا قاب های هنری را پیدا کنید که آیه "و ان یکاد" روی آنها نوشته شده است. تابلو اسکراچ و ان یکاد هم یکی از همین نمونه ها به شمار می رود. قیمت خرید تابلو اسکراچ و ان یکاد مناسب است، بنابراین برای ثبت سفارش عمده گزینه مناسبی برای کسانی است که می خواهند هدایای شرکتی با تعداد زیاد را برای کارمندان یا شریک های کاری خود ارسال کنند.


نصب این تابلو در محل کار، فضای آرامش بخشی را ایجاد می کند. می توانید تابلو اسکراچ و ان یکاد را در ورودی آپارتمان نصب کنید تا هنگام خروج از خانه از شما محافظت کند. این تابلو ارزش زیادی دارد، بنابراین به عنوان هدیه روز معلم برای تقدیر از زحمات آموزگاران یا اساتید دانشگاه، انتخاب مناسبی خواهد بود. اگر تمایل داشته باشید می توانید تابلو اسکراچ و ان یکاد را روی دیوار در سالن پذیرایی و اتاق شخصی خود نصب کنید. برای ثبت سفارش عمده و خرید جزئی این تابلوی زیبا و ارزشمند از طریق فروشگاه اینترنتی اقدام نمایید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.