منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

جعبه خاتم کاری اصفهان

جعبه خاتم کاری اصفهان
جعبه خاتم کاری اصفهان
جعبه خاتم کاری اصفهان
جعبه خاتم کاری اصفهان
جعبه خاتم کاری اصفهان
جعبه خاتم کاری اصفهان
جعبه خاتم کاری اصفهان
جعبه خاتم کاری اصفهان
جعبه خاتم کاری اصفهان
جعبه خاتم کاری اصفهان
جعبه خاتم کاری اصفهان
  • Stock: In Stock
  • Model: جعبه خاتم کاری
  • SKU: 901456

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

جعبه خاتم کاری اصفهان، یکی از زیباترین صنایع دستی خاتم کاری است که می تواند به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده شود. جعبه های خاتم کاری با توجه به اندازه های کوچک، کاربردهای زیادی دارند. جعبه های مستطیل یا شش ضلعی خاتم، برای نگهداری انواع طلا، جواهرات و بدلیجات می توانند به کار بروند. خرید جعبه خاتم کاری اصفهان با قیمت مناسب از هر جهت می تواند این نیاز را مرتفع سازد. شکل ظاهری این جعبه به صورت مستطیلی با ابعاد حدود 5 و 6 سانتی متر است. به راحتی در کیف جا می گیرد و در جایگاه صنایع دستی تزئینی و کاربردی پیشنهاد می شود.


خرید جعبه خاتم کاری اصفهان برای هدیه تولد، هدیه برای دوستان صمیمی، هدایای شرکتی برای مراسم سال نو، هدیه های تقدیر از برگزیدگان مسابقات و حتی استفاده های شخصی بسیار ایده آل است. زیبایی جعبه خاتم کاری اصفهان ناشی از هنر زیبای خاتم کاری، این اثر هنری اصیل اصفهان است. برای ساخت این جعبه خاتم کاری، چند ضلعی های کوچک و بزرگ با ظرافت تمام در رنگ های مختلف، در کنار یکدیگر، آرایش یافته اند. جعبه خاتم کاری اصفهان از رنگ های سبز، طلایی و زرد، کرمی روشن، قهوه ای تیره و روشن بهره گرفته است. اگر به خرید صنایع دستی خاتم کاری با قیمت ارزان فکر می کنید، جعبه خاتم کاری اصفهان را به شما توصیه می کنیم.


اگر یکی از انواع جعبه خاتم کاری اصفهان را تهیه کنید و آن را روی میز مطالعه در اتاق شخصی یا میز مدیریت در شرکت قرار دهید، نمای کار را دو چندان زیباتر خواهید کرد. در داخل جعبه خاتم کاری اصفهان می توانید زعفران، سکه طلا، سنجاق سر، گیره های کوچک، اشیای فانتزی ریز و ...، را قرار دهید. این جعبه مستطیلی شکل، زیبا و جمع و جور است. از یک جاقلمی خاتم کاری می توانید در کنار جعبه خاتم کاری اصفهان، روی میز خودتان نیز استفاده کنید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.