منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

شکلات خوری خاتم

شکلات خوری خاتم
شکلات خوری خاتم
شکلات خوری خاتم
شکلات خوری خاتم
شکلات خوری خاتم
شکلات خوری خاتم
شکلات خوری خاتم
شکلات خوری خاتم
شکلات خوری خاتم
شکلات خوری خاتم
شکلات خوری خاتم
  • Stock: In Stock
  • Model: شکلات خوری خاتم کاری
  • SKU: 901224

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

شکلات خوری خاتم یک محصول بی نظیر کاملاً متفاوت است که از نمای زیبایی برخوردار می باشد. ظریف ترین نقش و طرح که از هنر خاتم کاری سراغ دارید، در این شکلات خوری خاتم کاری شده به کار رفته است. علاوه بر زیبایی های هنر خاتم کاری، نحوه طراحی و ساخت خود جعبه نیز مثال زدنی و توصیف ناپذیر است. این شکلات خوری به قدری جذاب، طراحی شده که نمی توانید به راحتی از کنار آن عبور کنید. شکلات خوری خاتم کاری در شکل ظاهری به صورت یک جعبه به شکل گلبرگ های گل طراحی شده است؛ یعنی زمانی که درب شکلات خوری بسته باشد مانند این است که شما به یک گل با گلبرگ های باز نگاه می کنید؛ اما زمانی که درب شکلات خوری را بر می‌دارید، نمای متفاوتی برای شما آشکار می شود که این خود، نمایانگر شاهکار خاتم کاری در این محصول است.


درب شکلات خوری خاتم به صورت شش ضلعی طراحی شده که در مرکز جعبه شکلات خوری قرار می گیرد. تمام نقوش خاتم کاری را می توانید بر روی درب شکلات خوری و بدنه آن مشاهده کنید. طرح هایی که نظر هر مشتری را به خود جلب می کنند. پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال خرید یک محصول صنایع دستی ارزشمند و ویژه هستید، این شکلات خوری را انتخاب کنید.


با خرید شکلات خوری خاتم می توانید از مهمانان خود پذیرایی کنید و احساس خوشایندی را به وجود آورید. حتی می توانید این ظرف خاتم کاری شده را به عنوان هدیه تولد به نزدیکترین دوست یا همکار خود هدیه بدهید. با این کار در ضمن این که ذوق و سلیقه خود را در انتخاب یک هنر اصیل نشان داده اید، از طرفی به جایگاه طرف مقابل نیز احترام گذاشته اید.محصول شکلات خوری خاتم را می توانید به صورت تکی و یا به تعداد دلخواه به صورت حضوری یا اینترنتی سفارش دهید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.